Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezelitek a babàtok...

Mivel kezelitek a babàtok fenekét, ha kicsípi a kaki?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel végig aludta az éjszakát, reggelre kicsípte a fenekét a széklet. Sudocremmel kentem, védőnő javasolta, hogy vizes textilpelussal töröljem le a fenekét, betadine oldattal kenjem be, és utana krémezzem. Ha nem múlik, irassak fel canesten krémet..

Nem gondolom, hogy gombás lenne.. de ha az, akkor receptre írja fel az orvos? Ti mit javasoltok?

Nagyon sokszor cserélek alatta pelust, hogy véletlenül se maradjon kakiban, de éjszaka azért ezt nem

Mindig tudom

Megoldani, viszont sajnálom szegénykèt nagyon..

3hetes babáról lenne szó.

Segítsetek :(


2021. nov. 30. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Hogy nem lehet éjjel megoldani egy peluscserét?


Én is sudocremezem. Nem 1 nap míg helyrejön

Szerintem amit s védőnő mondott, egyenlőre engedd el. Először is, miert kellene betadinozni? Másik, hogy canesten receptre? Meg miert kellene azzal kenni?

2021. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Miért vagy ilyen támadó 1-es? Vagy csak szimplán bunkó
2021. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%

Ha végig alussza az éjszakàt a kisgyereke, miért kellene kiszednie az ágyból? Gondolom az Anyuka is aludt.


Kérdező, a textilpelenkával való törlés teljesen jó, nem irritálja. És használd a sudocremet. Egy pár nap és látni fogod a javulást, ne aggódj!

2021. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Napokigkerültem a popsitörlőt, csak mostam nekik.

Sudocream nekik ilEnkor kevés volt.

Kikevert gyógyszertàri, nem a tubusos! halas popsikrèm használt.


Fogzáskor egyik pillanatról a másikra sebes lett nekik, sőt antibiotikumra is.

2021. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon csúnya pelenkakiütést úgy kezeltem, hogy minden peluscserénél lemostam a gyereket, és fertőtlenítővel kentem. Önmagában krém nélkül is meggyógyult. A sudocreamtól az én gyerekeim kiütésesek lettek.
2021. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Uriage Cink sprayvel kezeltem a pirosságot (patikákban lehet kapni): [link]

A gombát vagy annak leghalványabb jelét pedig Naturland borax kenőccsel, ez egy igazi csodaszer: [link]

2021. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ahol lakom van egy csoda krém amit egy itteni doki készített vagy 50 éve E2 a neve, de sajnos kikeverni is csak itt tudják, mert máshol nem hadználnak zsírt, de itt e miatt használnak, a rokonoknak is mindig itt kell megvennem.
2021. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Sudocream,plusz pici Canesten

Nekünk a doki ajánlotta,és 1 nap alatt helyrejött kislányom popsija

2021. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Sudocreme jó szokott lenni, de egy nagy után még attól sem várhat az ember csodát. Fiamnak fogzás miatt nagyon piros lett, sírt is minden egyes pelenka cserénél, annyira fájt neki. Sudocreme tette helyre pár nap alatt. A lányomnak egyszer volt gombás kiütése, arra írt fel kenőcsöt az orvos, úgy keverték ki gyógyszertárban.
2021. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Sudocream. Még most is, már 5 éves. Neki gyakran kicsípi. Szerintem nagyon jó a Sudocream, hamar gyógyít.
2021. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!