Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontottam el? 5,5 hónapos...

Mit rontottam el? 5,5 hónapos a babám, kb.1 hete semmi sem jó neki. Eddig alvás után egy kicsit el volt magában, de ma már semmi. De az sem jó, ha fogom, vagy játszunk vagy mellettem van a pihenőszékében.

Figyelt kérdés
Képes egyik pillanatról a másikra olyan ordítást csapni, hogy csuda. Az éjszakáink is újra borzalmasak. Soha nem volt egy nagy alvó, ha csak 2-szer ébredt, az már jónak számított. Most viszont újra 1-1,5 óránként ébred;van, hogy elég a cumi meg egy kis víz, van hogy cici kell, de nem eszik.Ma reggel csak mellettem aludt el újra, de ebből nem szeretnék rendszert csinálni. Eddig evett reggel 4-5 között, ma az sem kellett. Aztán nagy nehezen reggel 1/2 9-kor megevett 200 ml tápszert, de nem úgy, mintha borzasztó éhes lenne. Azóta egy 40 perces alvást leszámítva folyamatosan nyűglődik, sír semmi nem jó. Én meg már kezdek nagyon kétségbe esni. A doki szerint jön a foga, emiatt van mindez?
2010. szept. 5. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Nem, az orvos hazudik. Valójában fogalma sincs a dologról, és mondott valami olyat, aminek talán van egy kis értelme.

Sokkal jobban jársz, ha a szomszéd nénit, a postást, és a kocsmárost kérdezed meg ez ügyben. Ők már sok mindent láttak, tudni fogják mi a szitu.

2010. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkább a pékeknek és a varrónőknek higgy, mint egy orvosnak!
2010. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga jön! Az én fiam is ugyanezeket produkálta fogzáskor, sőt....! Ne aggódj nincs semmi baja, ez egy ilyen időszak.
2010. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Figyeld meg mindig, amikor igy viselkedik es igy megfogod tanulni, hogy

mikor hiszti, es mikor komoly a baj.

Valoban lehet a foga, de lehet az idovaltozas pl. de tobb oka is lehet.

Ne etesd ossze-vissza, ez nagyon fontos.

Vagy cici, vagy tapszer. A cici utan, amikor cumisuvegbol eszik, az nagyon kenyelmes, mivel konnyebben kitudja szivni, igy nagyon sokszor, ezutan mar elsem fogadja a cicit.

Figyel oda arra, hogy Te mit eszel, es a Te lelki allapotod milyen, mivel a baba eztis megerzi.

Ne adjal Neki sok vizet, viszont amikor nyugos, es nem kellene ennie, akkor adjal Neki teat.

A kamilla az nyugtato, a komeny tea, gorcsoldo!

2010. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tévedések elkerülése végett:nem azt vonom kétségbe, hogy jön a foga! De másfél hete, amikor a doki látta, még nem volt ilyen a helyzet. Csak azt szerettem volna tudni, hogy ez még belefér-e a fogzási mizériába. (Ez az első kettő "kedves" válaszolónak szólt) A két utolsónak köszönöm a választ!
2010. szept. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!