Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos gyermekem sajnos...

19 hónapos gyermekem sajnos nagyon rászokott a teára szinte semmi mást nem hajlandó meginni. Mit tehetnék, hogy más is elfogadjon?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka vizet talál a cumisüvegében akkor felébred és kezdődik a sírás.Nappal néha iszik egy kis vizet de utána mutogat a teáskannára.Már azt is eldugtam előle ,de addig kutakodik amíg meg nem találja.És akkor mutogat,hogy öntsek az üvegébe.
2010. szept. 4. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs agyoncukrozva, akkor add neki nyugodtan. Enyém kb. 20 hónapos volt, mikor simán magától áttért a teáról a vízre. Most 2 éves, mostmár vizet kér egyértelműen. A teát meg mindig is úgy kapta (granulátomos csecsemőtea volt), hogy egy üveg vízbe két icipici mokkáskanálnyi granulátomot raktam, tehát épp csak volt íze és aromája.
2010. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megpróbálnám egyre hígabbra főzni a teát, és talán hozzászokna a semlegesebb ízhez. Mi így csináltuk a gyümölcslével. Az elején is higítottam, de most már tényleg csak jelképes mennyiséget adok a vízhez.

2010. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!