Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a ka/ke...

Mi a véleményed a ka/ke végződésü becézésekről?

Figyelt kérdés

Tetszik?nem tetszik?


Nekem nagyon nem.ismerek 50éves Jozsikát,szerintem nagyon gáz.

a lányomat anyosomon kivül senki nem becézi igy,rá is rászoltam már hogy van a lányomnak beceneve és ka nélkül is lehet szólitani.


2010. szept. 3. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondták hogy ANIKÓKÁCSKA hát valami borzasztó...

Kisfiam Ferenc mi Ferkónak hívjuk, de anyós rendszeresen FECÓKÁNAK hívja.

A hátamon feláll a szőr ha hallom, de őt nem zavarja, de a gyerek egyébként sem hallgat rá.

2010. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Különösebben engem sem zavar,de van 1 eset ahol igen.Van egy pár az ismerőseim közül,a csaj 6 évvel idősebb a srácnál és a csaj úgy szólítja,hogy Viktorka....
2010. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na epp ezert lett a fiam Erik...nem becezzuk(nem is nagyon lehet). A hugom epp tegnap mondta a fiamra,hogy Rikki. Mondtam is,hogy az felejtse el mert ez egy asszem amerikai noi nev legalabbis itt Kanadaba eleg sokszor talalkozok ezzel a nevvel meg a kishugom altal nezett Sello-mesekben is igy hivjak az egyik sello lanyt :)

Szoval van ahol jo. Peldaul a Boglarka es a Biborka nagyon tetszik.

De amikor haza megyunk a ferjem szulofalujaba es mindenki Tibikenek szolitja a ferjemet attol kiborulok.Ugye az aposom a Tibi a fia meg a Tibike. En mondom mindenkinek,hogy szolitsak Tibinek mert a Tibike mar 30 eves felnott ferfi.(neznek is a rokonok).

Engem is probaltak Noemike-nek szolitani hat egybol leoltottam oket.De amugy se szeretem ha beceznek. Noemi vagyok es kesz.

Mi direkt igyen neveket is keresunk. Peladul a kovetkezo baba ha fiu lesz Alex Benedek ha lany Bitia Viktoria.

Az Alex ugye eleg gaz lenne ugy,hogy Alexke a Bitia meg mondjuk Bitike?Pff. Alex es Bitia. Meg a Bitia becezesekent a Tiat elfogadom. De az Alex mint Lexi..no comment .

Amugy izlesek mindenkinek mas tetszik..:)

2010. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!