Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, hogy még szoptatom...

Miért baj, hogy még szoptatom a 16 hós kisfiamat?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészít már a környezetem, mert akárkinek elmesélem hogy még cicizik a kisfiam, igaz már csak hobbiból, meg anyaszeretetből, mindenki kiakad, hogy " húú, tényleg, meg hogy " milyen szar lesz, ha majd le kell szoktatni, meghogy még meddig szopik.. .stb.. Tényleg ekkora gáz?
2010. szept. 2. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 1 éves a kisfiam, de hasonló cipőben járok, mint az utolsó válaszoló. Most még elképzelni sem tudom, hogy hogyan fogja abbahagyni. Szopizik reggel, délben, elalvás előtt, este és éjjel is ha felébred csak cicin hajlandó elaludni. Én is már soványabb vagyok, mint terhesség előtt voltam. Egyébként én úgy gondolom, hogy a szopizás megnyugtatja a kisfiamat és olyan jó érzés szopiztatni!!! Szerintem örüljünk annak, hogy ilyen sokáig van anyatejünk. Lehet, hogy mások irigységből mondják amit mondanak???
2010. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!