Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételek és hozzátáplálási...

Bébiételek és hozzátáplálási kiskönyvek ellentéte?

Figyelt kérdés

A babatáplálási könyvecskék 7 hótól javasolják a banánt, paradicsomot, körtét. A bébiételek címkéin (pl. Hipp,Babydream, Univer)viszont az szerepel, hogy 4 hótól adható.

Akkor hogy is van ez? A babám anyatejes most 6 hós, kaptunk egy csomó bébiételt ajándékba, de nem tudom, hogy eheti -e a felsoroltakat. Almát, barackot, sárgarépát evett jóízűen eddig.


2010. szept. 2. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne az üvegen levő szöveget nézd főleg ne ha anyatejes.

Az üvegen az van hogy a legkorábban mikor kaphat az összetevőkből.

Elég ha akkor kapja a bébiételeket amikor már a most adott ételek jól be vannak járatva és eszik is belőlük.


várjátok ki a 7. hónapot velük.

2010. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az üveges bébiételeket nagyon speciális technológiával készítik, ki tudják vonni az allergizáló, vagy emésztést nehezítő részeket, pl. apró magvak, héj, stb. Ha megnézed, rengeteg epres bébiétel van, amit már kaphatnak kisbabák is, holott a natúr gyümölcsöt csak másfél éves kor után javasolják.

Ami a bébiételes üvegre van írva kor, annak nyugodtan hihetsz.

2010. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, epreseket is láttam, és azt tudom, hogy a magokat kiszűrik abban az esetben. Csak nem tudtam, hogy pl. a banánnál mi lehetne a másfajta gyártási technológia...

Köszi azért a válaszokat.

2010. szept. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!