Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hó körüli gyermeked mikor...

16 hó körüli gyermeked mikor kel reggel, mikor fekszik este, és emellett mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert az én lányom esténként egyre nehezebben alszik el.Születésétől fogva letettük-elaludt,ennyi volt az esti procedúra,egy ideje azonban már altatni kell.

Szeretném tudni,hogy nem alszik e túl sokat napközben,vagy én rontok-e el valamit,vagy ez egy ilyen korszak....


2010. szept. 1. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 17 hós. Reggel 6 körül ébred, 11- fél 12 körül alszik el és szundít kb. 1-ig. Este nagyjából fél 8-kor ágyban van.
2010. szept. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapososm 6-7 között kel, fél 1-től 3-ig alszik, este 8-kor viszem eltatni, ez kb. 20-30 perc. Nekem is egyre nehezebben megy, próbálok minél többet kint lenni vele a játszótéren, hogy könnyebben elaludjon.
2010. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam ált. 8-9ó között kel, 12-13ó között alszik kb 1,5-2 órát, és este is 8 körül fekszik. Igaz mostanában éjjelente van egy kis műsor.

Mi is születéstől fogva úgy voltunk, mint Ti, de 1 hónapja már igényli az esti mesét, mondókát, amit az ágya fölött suttogunk el felváltva az Apukájával. Mire erre rájöttünk!!!!!

Próbáljátok meg!

2010. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 16 hónapos, most hogy már 8-kor sötétedik fél kilenc körül fürdés, aztán alszik reggel 7-8-9-ig, ez változó. Ma még csak most hallom hogy ébredezik. Hajnalban egyszer felkel enni olyan 4 körül. Napközben 12-13 körül alszik 1,5-2,5 óra között, ez is változó, attól függ mennyit aludt este.

2010. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 hónaposom van


Reggel 7 körül kel 1/2 10-10 körül visszaalszik, kb 1,5 órát szunyál.

Ebéd után sétálunk, majd ha hazaértünk megint alszik 14-15 óra körül 1-1,5 órát.

Este 1/2 7-kor van fürdés, vacsi, játék 20 óra körül tej, 20-20,30 körül alvás.... nálunk sajnos pihenőszékben ringatás van. :(


Éjjel most többször ébred, fogzik.

2010. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!