Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Később is ilyen koránkelő lesz?

Később is ilyen koránkelő lesz?

Figyelt kérdés

Babám 10 hónapos lesz. Este 8-1/2 9 körül alszik el. Reggel 1/26-6 között ébred. De már az is ünnep, amikor a 6 órához áll közelebb az ébredése. Később is ez lesz? Van vmi recept, hogyan alhatnánk még egy órácskát?

Próbáltam később letenni este. De egyelőre az estéket már nem bírja. Muszáj legkésőbb fél kilenc-kilenckor aludnia, de egyébként akkor is ilyen korán ébred. Ja, és nem az éhség kelti fel.

Ötletek?


2010. szept. 1. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincs ötletem, csak azt tudom írni, hogy a lányom már elmúlt 2 éves és még mindíg 9-negyed10 körül alszik és 5:20kor ébred óraműszerűen. Kitartás!
2010. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van,de ha belegondolsz az majdnem 9-10 óra alvás.Ennyi idő elég nekik,hogy kipihenjék magukat20 hónaposak vagyunk,és sosem kelt még 7 után.Általában 6 kor ébred.de 8-kor már alszik,én is volt,hogy letettem később de ugyanúgy fent olt.Amikor jön a foga akkor még korábban kel,ilyenkor elég szörnyű a délelőtt mert fáradt,nyűgös,már 10 kor aludna mert álmos.Én megpróbálom még vissza altatni,kicsit rázogatom a fenekét az ágyban,igy ha elég álmos még alszik egy fél órát ami nagyon jót tesz neki,próbáld meg ezt.szerintem nem nagyon fog később kelni a későbbiekben sem,talán 10-15 perccel esetleg.
2010. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha majd jobban elfárad? Én ezt várom, hogy járjon. Az én kisfiam 7 hós, este 8-kor alvás és 6-fél7 között ébred. Viszont éjjel többször megébred, így én is. Ma is éjfél körül, majd 3 körül fent voltunk.
2010. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!