Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ehetnek a babák paprikát...

Mikor ehetnek a babák paprikát, búzadarát, lecsót (nem csípősen)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Búzadarát már 3 hósan kaptak, lecsót kb 6-7 hónaposan. Nem vagyok a mostani divat híve. Mindhárman egészségesek, nem allergiásak semmire.
2010. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
6 hónaposan húslevesből zöldséglevesből kapott grízgombócot. 8 hónaposan túrógombóc, tejbegríz. Paprika csíkot nyersen 8 hónaposan kapott, paradicsomot 5 hónaposan főtt krumplival a gyers paradicsomot leturmixoltam nagyon szerette. Lecsót 8 hónaposan a miénkből rizst főztem neki hozzá, töltött paprikából is 8 hónaposan kapott, az mai napig nagy kedvenc.
2010. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolso.


ezeket amiket felsoroltal..grizgomboc,turogomboc..ezekben van tojas nem?akkor hogy adtad?

2010. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poci-maci ***** válasza:
én ilyeneket 13-15 hósan adtam először a kisfiamnak
2010. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos babának nem való a lecsó, még ha nem csípős akkor sem!
2010. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyjából 1 éves korától kezdtem adni ezeket, bár nem ragaszkodom nagyon a mostani semmitneadjababának3éveskoraelőtt-trendhez, de azért azelőtt inkább babás kajákat főztem neki. Max. csak belekóstolt a mi ételünkbe, volt, hogy kicsit többet is evett belőle, mint kóstolás, de semmi baja nem lett.
2010. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levesből megeszik 1 répát 1 burgonyát 2 grízgombócot, vagy 1 túrógombócot, annyi tojástól semmi baja nem lesz, nem lett! Babapiskótában is van tojás, 6 hónaposan kapott először, de szoktam sütni buktát, kakaós csigát pizzát kelt tésztából, 1 kiló liszben 1 tojás van, 1 szeletben vagy 1 buktában1/ 25-öd tojás van, szóval minimàlis mint a grízgombócban! Nem egy egész tojást kap:) mondjuk 10 hónaposan palacsintát gofrit is evett már.
2010. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!