Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros paprikát mikortól lehet...

Piros paprikát mikortól lehet adni a babának/kisgyermeknek?

Figyelt kérdés

Erre vonatkozó javaslatot még nem hallottam. Nem ragaszkodok 100%-ig az ajánlásokhoz, de nagyjából betartjuk, mit mikor lehet már adni a babának. 11 hós a kisfiam.

Mikortól ajánlják ill. te mikortól adod?


2010. nov. 23. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikortól ajánlják. Én megvártam, amíg elmúlt egy éves. Addíg csak egy kevés zöldfűszert kapott. Mostmár egyre gyakrabban (szinte mindíg) csak azt hajlandó megenni, ami az én tányéromon is van. Így elkerülhetetlen, de nem is lett semmi baja. Bár az én véleményem szerint már 11 hósan sem ártott volna neki, csak nem voltam bátor.
2010. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8,5 honapos volt a kisfiam amikor eloszor evett a paprikas krumplibol amit foztem magunknak (pici so volt nagyon benne, utanna soztam meg magunknak miutan kivettuk a baba reszet). Osszetortem neki egy villaval es nagyon szerette. Azota mar 3-szor evett, most 9,5 honapos.
2010. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is adtam már neki 1-2 alkalommal a gulyáslevesünkből. 10 hónapos.
2010. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos korától kap, mivel a tökfőzeléket én pirospaprikás rántással készítem. A gyerekorvos sem ellenkezett, amikor rákérdeztem.
2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8-9 honapos kora ota kostoltatom a "felnott" kajakkal, azaz eszik a tanyerunkbol. Azota piros paprikat is evett, mert szinte mindenbe rakok egy keveset.
2010. nov. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!