Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a VÉLEMÉNYETEK A ROTA...

Mi a VÉLEMÉNYETEK A ROTA vírusról, illetve az oltásról? Be adattátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 10:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Beadattuk az oltást. Tudom, hogy nem véd minden vírustörzse ellen, de ha el is kapja, akkor az oltás miatt sokkal enyhébb lesz a lefolyása, mint oltás nélkül. Sajnos sokan járták már meg emiatt a kórházat, infúzióra voltak kötve több napon keresztül a babák. Na én ezt szeretném elkerülni.
2010. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, mi is beadattuk, épp ezek miatt.
2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi végignéztük a barátnőméknél a soknapos kórházi kezelést, így beadattuk. Egészségpénztárra ment, így nem is éreztük meg a húzós árát.

2010. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én is befogom adatni, mivel a kisfiam koraszülött lett így elég sok szörnyűségen mentünk keresztül. Csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye! Elég bosszantó, hogy ilyen magas ára van. Úgy tudom, hogy 2x 18.000Ft. Bár a gyermekem egészsége mindent megér.
2010. aug. 31. 11:08
 5/23 anonim ***** válasza:
Beadattuk
2010. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Szia


Mi nem adattuk be.

Pont azért,amit az első válaszoló írt,hogy mondjuk ha kb 5 vírustörzsre jó a kb 40-ből...

2010. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De még így is enyhébb lesz a lefolyása! Pont ez benne a lényeg!
2010. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát igen ha még csak 5 vírustörzs ellen is tudom megvédeni a gyermekemet akkor is megéri beadatni!
2010. aug. 31. 11:29
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Ha beadod minek kérdezed?
2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Ezt egy régebben válaszoló írta: lehet, h megköveztek ezért, de felesleges. 36 törzse van a rotának, a vakcina 3!!! ellen véd.

nem kapta meg a fiam, és nem az anyagiak miatt, mert megtehettük volna, szerencsére a párom jól keres. az pedig nem igaz, h a gyerekek 95%a elkapja.

másrészt 1000 ilyen vírus van, pl. ott a calici, az ellen sem adnak semmit...

makacs vírus, az tény, de ismerek olyan kislányt, aki eddig már 3szor elkapta a bölcsiben, mégsem került sosem kórházba. a lefolyása változik egyénenként.

a családom egészségügyis, senki nem ajánlotta.

2010. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!