Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9.5 hónapos babám éjjel 2-3...

9.5 hónapos babám éjjel 2-3 óránként akar szopni. Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Másnak is viselkedik így a babája? Egyébként nappal 3x szopik és 5x eszik abból az ételből, amit mi eszünk, tehát tuti nem éhes. Éjjel nem fogadja el a vizet, csak a cicit...
2010. aug. 31. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A saját magad érdekében szoktasd le róla. Ha sir simogasd meg és annyi.
2010. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 hetes korától aludta át az éjszakát a lányom és fél éves korától megint kel!De most a 8. hónapban nagyon rossz volt a helyzet!Nálunk is 3* van már csak szopi nappal és 4* kanalazás, és éjjel igaz csak egyszer de kel szopizni!Volt olyan idő is mikor 2* de arról már leszokott!Nálunk sem elég a simi,vagy az anyához bújás,sőt Apa meg sem foghatja éjjel,csak én és egyből szopi!Mondjuk max 15 percet töltünk így aztán vissza aszobájába és alvás reggelig!Szerintem nálunk az a baj hogy nappal nincs meg a megszokott ciciadag!Ezért kell még neki éjjel is!De majd kinövi én abban bízom,mert már csak 1* kér a kettő helyett!De azért jobb volt az a majd 4 hónap amíg nyugi volt éjjel! :)

9 hósak vagyunk most!kitartás!

2010. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam lassan 10 hónapos lesz. Éjjel általában kétszer szopizik, illetve elalvás előtt (nem mindig), felkelés után (ezt sem mindig). Ő nap közben nem fogadja el már 8 hónapos kora óta! Szerintem az én babám sem éhes, napközben elég jó evő! A nagy melegben nekem néha elfogta a vizet, de utána nem sokra kelt cicizni!

Sajnos én sem tudom, hogy mit rontottam el. Bár amiatt, hogy napközben nem ciczik én "örülök", hogy megissza az adagját! Persze napközben már próbáltam, hátha elfogadná a tápszert, hogy igyon/egyen tejterméket, de nem kell neki, így marad az éjszaka! Már nagyon fárasztó!

2010. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon fárasztó... :(
2010. aug. 31. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!