Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akciós most valahol a Neograno...

Akciós most valahol a Neogranormon popsitörlő? Nemrég gyógyszertárakban láttam akciósan, de akkor nem vettem. (Bp. -en)

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk Csepelen akciós szokott lenni (tesco patika), most épp nem tudom, hogy az-e, fel kell hívni őket.

Viszont 1-2 hónapja nem volt az éppen, és akkor a teszveszről vagy vateráról vettem (már nem emlékszem) ugyanannyiért, mint a patikában (350-400ft)

2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Gyöngy Patikákban most nem akciós, nálunk ilyen patika van a Tesco-ban, de attól nem biztos, hogy Csepelen is...
2010. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát akkor a Gyöngy patikáknál volt az akció. Remélhetőleg megint lesz! De mostmár tudom, hol nézzem. :)
2010. aug. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!