Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már pépeket kap a...

Amikor már pépeket kap a baba5-6hos korába (alma, krumpli, stb) azt hogy adjátok neki kanálal vagy cumisüvegböl? A fözeléket és a tejpépet hogyan?

Figyelt kérdés
Elsö baba és nem tudom hogy is kéne ezt csinálni,midjárt kanállal kezdjem vagy cumisüvegezzünk?De a fözeléket olyan higra csináljam hogyan,mivel higitsam?A tejpépet gondolom üvegböl de ha már gyümölcsöt is teszek bele akkor kanálal?Irjátok le ti hogy keztétek és elöször mit adtatok,tejpép aztán gyümölcslé,majd gyümölcspüré,és fözelék,majd már husit is bele igy jön sorba és mikor mit adjak(reggeli,tizorai stb.)?
2008. dec. 10. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne cumisüvegezz, add kanállal! Neki is jobb, ha hamarabb megtanul kanállal enni.

Kérd ki a dokid tanácsát, elmondja, ő hogy szokta javasolni.

Én 5,5 hósan kezdtem, elsőször délelőtt 2 kanál almalé, majd délután pár kanállal, másnap megint pár kanál almalé délelőtt majd délután már egész szép mennyiségő kanál almalé (fél deci)

Harmadik nap kevés alma, másnap több alma, harmadnap már megevett egy egész almát, majd tettem bele banánt, sütőtököt, és 2 hét után ettünk krumplit répával, sütőtökkel.

Nekem a doki így mondta, így csináltam. Mindig délben kapja, ha ügyes, kimarad egy szopi. De néha kéri még másfél órával evés után.

Vizet adok neki napjában többször is.

Hogy ez után mi jön, majd pénteken elmondja a doki.-)

(a spenót biztos:-)

2008. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kanálall.Az én lányom 34 hós kora óta kanállal eszik,most 7 hós és már próbálkozik egyedűl is. Csak a tápot kapja üvegből.
2008. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi 4 hóst akartam írni
2008. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kanállal add neki.Én a tejpépet is azzal szoktam.Higítani pedig a főzőlével szoktam.
2008. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mármint a főzelékeket higítani
2008. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!