Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányommal pár napja...

1 éves lányommal pár napja kezdtem el kóstoltatni a tejet. Adhatom Neki mindennap tápszer helyett, vagy inkább felváltva kellene, tápszer-tej?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónapos lesz,és még mindig tulnyomórészt tápszert(junior tejet)kap.Mármint több tápszer mint tej.A tejben nincs semmi.
2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a tápi (igaz drága), de azért azt kimondottan babáknak csinálják, hát a tehéntej (bolti) "ki tudja mennyi tehenet látott", már bocs a fogalmazásért, de nem tudhatod miből áll - vannak elég rossz minőségűek! Én inkább megveszem majd a kislányomnak, ha annyi idős lesz és ha igényli (ha nem fog szopizni.)
2010. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A tejben Kalcium és D-vitamin van. A tápszerben semmi természetes anyag nincs. Ne tápszert adj már neki,hanem tejet!
2010. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam szopik,de délutánonként vagy esténként tejpépet kapott.Mióta megkóstolta a tejet nem kell neki a semmilyen fajta tejpép.Kb 14 hónapos volt mikor először kapott tejet.Csak az általam tejből főzött tejbegrízt issza/eszi meg.
2010. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tápszerben rengeteg vitamin van + különböző immunerősítő természetes anyagok!(Lásd. a dobozon!) Szívesebben adom mint a silány bolti tejet!
2010. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!