Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik már nem szoptatt...

Anyukák, akik már nem szoptattok! Ha terhesség előtt dohányoztatok, vissza szoktok a cigire?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én ahogy a pozitivat teszteltem nem volt gond leszokni, pedig napi 1 doboz elment.

Egész terhességem alatt a fejemben sem fordult meg, hogy cigizzek. Szülés után már párszor eszembe jutott. Nálunk is kegyetlenek voltak az első idők. Állandó visítás volt a hasfájás miatt. Amikor elapadt a tejem 3,5 hónapos volt a Kicsikém. Rágyújtottam................azóta nincs visszaút. Napi 3-4 szál, plusz minden szálnál a "de marha vagyok mondat".

A Férjem nem győzi a fogkrémet venni.

Általában le is tusolok és át is öltözöm a cigi után.

Furdal a lelkiismeret.........nem nagyon szoktam a cigis ruhámban ölelgetni a Kislányom.

Sajnos én is gyenge voltam.

2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem szokom vissza.
2010. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék visszaszokni. De néha ha eszembe jut, nagyon megkívánom. De inkább a mozdulat hiányzik. De nem ... erős leszek, nem kell a cigi.
2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

En irtam, hogy leszokni nem lehet csak megallni...de akkor tevedtem!!!

Gratulalok a kitartasodhoz!!

En ugy csinalom, hogy tervezgetem a kovetkezo babat es a lanyomra es arra a babara gondolok akit szeretnek egeszsegesen felnevelni.Ennel nagyobb osztonzes nem letezik.

2010. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha jön egy nagyobb stressz nagyon sokan visszaszoknak!

Én is ezt tettem! Bár ha jönne a következő, vagy amint tervezgetni fogjuk ismét vége! Szerintem nagy % van így ezzel!

Nem hiszem, hogy ettől lennék rossz anya!

2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem szoktam vissza.
2010. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam vissza,de a frász kitör egy szál cigiért. Viszon visszatart, hogy szeretnénk még egy babát és akkor ujra le kellene szoknom és én azt nem tudom mégegyszer végig csinálni ugyhogy tartom magam.. remélem sikerülni fog :)

Ja és a férjem is ugyanezt teszi és ez segit Nekem!

2010. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos és mostanában szokott le a ciciről,na azóta megfordult a fejembe,hogy de jó lenne egy cigi.A terhesség előtt 10 évet füstöltem el,de amikor megtudtam,hogy jön a baba azonnal abbahagytam és meg sem fordult mostanáig a fejembe.Remélen ellen tudok állni a kísértésnek,bár sok a stressz bízom benne,hogy füstmentes maradok.
2010. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a néha cigizők táborában vagyok. Otthon nagyon ritkán cigizek, talán 2 havonta ha elszívok egy cigit, de akkor is csak este, ha már alszik a babánk. Ha a csajokkal találkozunk, akkor is néha becsúszik 2-3 szál.

2010. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
sziasztok!én még szoptatom a babám, úgyhogy egy ideig még szóba sem jöhet,de néha majd meghalok egy cigiért.mig terhes voltam, nem volt gond, de a szülés óta...hááát...főleg akkor esne jól nekem is, amikor ideges vagyok. de hátha sikerül majd megállni.a néha cigizők táborához szivesen csatlakoznék, de nekem nem menne szerintem.vagy dohányzok vagy nem.
2010. aug. 27. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!