Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik már nem szoptatt...

Anyukák, akik már nem szoptattok! Ha terhesség előtt dohányoztatok, vissza szoktok a cigire?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát Én sajnos igen.Nagyon sírós-hasfájós volt a kisfiam és amikor már egyáltalán nem szoptattam,azonnal visszaszoktam.Persze minden szál után kéz és fogmosás:)!
2010. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már leszoktam, minek szokjak vissza. Örülök, hogy le tudtam tenni. Anyagilag is jobb, meg nem mellesleg az egészségemre nézve se mindegy.
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok,kimaradt,hogy a cigi nyugtatott meg amikor már a depi határán voltam.
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, sajna vissza, két éves koráig bírtam cigi nélkül addig ugyan jól elvoltam nem hiányzott, de néztem egy filmet egyik este és az egyik szereplő olyan jóízűen szívta , hogy azonnal irány a non-stop és vettem:(( akkor tört volna el a lábam amikor a cigiért indultam volna.:(
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
NEm. Csak akkor cigizek, ha elmegyek valamerre pl este barátnővel meginni egy pohár bort.
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Sokszor volt mar itt tema es mindig megegyeztunk, hogy leszokni nem lehet, csak kibirod, hogy nem gyujtasz ra.

Nekem nagyon hianyzik, de meg kitarto vagyok.16 honapja nem szivtam el egyetlen cigarettat sem, de igy is neha megveszek egy slukkert.

6 honapos a lanyom

2010. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én sajnos visszaszoktam.

Nem volt nehéz.

Az első adandó alkalommal, amikor ideges lettem,kimentem,hogy elszívjak egy szál cigit,mert emlékeztem hogy előtte az megnyugtatott. Mondanom sem kell,hogy innen már egyenes út vezetett a visszaszokásig.


Most megint le fogom tenni, mert tervezzük a kökvetkező babát.


Azt azonban el kell hogy mondjam,hoggy a gyermekem közelében sohasem cigizek azóta sem (már 15 hónapos),szigoruan kezet mosok minden dohányzás után,ha nincs rá alkalmam mert nem vagyunk otthon akkor pedig fertőtlenítő és szagtalanító kendővel kezet törlök. Ha már ilyen béna vaggyok,hogy nem bírom megállni, ez a minimum amit meg kell tennem.

2010. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8 éve hagytam abba,de tény,h bármikor rá tudnék gyújtani-viszont nem teszem.Nem olyan borzasztóan nagy önuralmam van,csak egyszerűen annyira nem hiányzik már.
2010. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a cigiről leszokni soha nem lehet, legfeljebb nem rágyújtani.

Én 3 éve szoktam le, akkor mondtuk, hogy jöhet a baba. kisfiam 2 éves, eddig nem gyújtottam rá, pedig már 1/2 éve nem szoptatom.

Néha megkívánom, de aztán belátom, hogy anyagilag IS sokkal jobb nélküle.

2010. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy leszokni nem lehet. De igen, le lehet. Én nem csak kibírom, hogy nem gyújtok rá, de nem tudok elszívni egy szál cigit mert rosszul vagyok tőle. Pedig én is próbáltam már rágyújtani, mikor láttam, hogy valaki milyen "jóízűen" szívja. Szerencsére nem ment.

Pedig már majdnem 2 éves a fiam, és a terhességem előtt volt, hogy több mint 1doboz cigi elment egy nap.

2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!