Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hozzátok haza a gyereke...

Hogyan hozzátok haza a gyereket bölcsiből oviból?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha valaki 9-17-ig dolgozik. Elvinni eltudom, de 1 óra mire haza érek melóból, férjem is 6- ig dolgozik.
2010. aug. 26. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom,hatig vannak az oviban/gondolom a bölcsiben is/,úgyh koppra be tudsz érni.Nálunk felmérik év elején,h ki mettől meddig igényli.

De ha ennyire rizikós,h odaértek,nem lehet esetleg a nagyszülőket megkérni?Vagy végső megoldásként egy bébiszittert szerződtetni,aki naponta kb egy órát lenne,amíg elhozza,hazamennek,és ti hazaértek.

2010. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az óvoda 5-ig van nyitva, addig tart az óvónők munkaideje. Ha van olyan gyerek, akiért csak sokkal később tud a szülő jönni, akkor a gyerek a dadussal marad 5 után.. Nincs senki, akit meg tudnál kérni, hogy haza vigye a kicsit? egy óvónő
2010. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na pont tegnap intéztem a bölcsit.

A lakóhelyünkön nincs, de ha lenne, akkor sem tudnék odaérni érte, egyszerűen képtelenség a munkaidő miatt.

Így abba a nagyvárosba írattam be, ahol mindketten dolgozunk. Így reggel én viszem, mert én csak 9kor kezdek, délután meg a párom megy érte, mert ő 4kor végez.

Az egyetlen nehezítő körülmény, hogy a gyereknek, meg nekem át kell jelentkezni ideiglenes lakcímre a nagyvárosba, mert különben nem veszik fel a gyereket.

2010. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó:

Lemaradt: szóval nem tudod máshova vinni, a munkahelyedhez közelebb a gyereket?

2010. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a munkahelynél lévő ovi is körzetesnek számít,akkor is,ha nem ott laktok.
2010. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 7-4-ig van ovi. Szerintem elég gáz. Még nem jár a lányom, de nem tudom hogy fogjuk megoldani.

Én fél 8-tól 4-ig, férjem 7-3-ig dolgozik, de én 20 km-re férjem 45 km-re az ovitól. És mire megyek dolgozni a picit meg bölcsibe kell hordani, egy másik helyre, mert nálunk nincs bölcsi.

Nagyszülők távol laknak, és egy autónk van, amivel két külön időpontban kéne szállítani a gyerekeket ill. magunkat.

Még agyalunk a megoldáson...

2010. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindkét nagyi messze lakik 200 km, lehet munkahelyet kell váltanom, valami kötetlen munkaidelyűre. Megkérni nem tudok senkit, valakit meg megfizetni azért hogy elhizza a gyereket, ha csak napi 500-1000ft- ot adok, az is havonta 10.000-20.0000 de talán még ez kivitelezhető hogy egyik nyugdíjas szomszéd Néni elsétál érte és addig nála talán ellesz a gyerek. Nem egyszerű. Köszönöm az ötleteket!
2010. aug. 26. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzeted. Nallunk en viszem a babat 10-re (10-tol 18-ig melozom) es a ferjem hozza 15 orakor (7-15-ig melozik). Ha nem lenne 2 kocsink meg lennenk love, igy viszont nem egyszeru a benzin koltseg. :(( Busszal megdragabb lenne es gyalog nem lehetseges mert autoval is 15-20 perc.
2010. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!