Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor viszitek ill. hozzátok...

Mikor viszitek ill. hozzátok haza a gyerekeket a bölcsiből?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik tényleg dolgoznak (6 vagy 8 órában), és nem csak papíron.
2011. jan. 5. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak februártól fog bölcsibe járni a kisfiam, de 3/4 7-re fogom vinni, és negyed 5-kor megy érte az apukája. Nálunk 3/4 5-ig el kell vinni a gyerkőcöket, én addig nem érnék oda.
2011. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és 8 órában dolgozom, egy másik városban...
2011. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
igaz, írtad, nem vagy rá kíváncsi. Én nem dolgozom, csak itthon, de én osztom be. Viszont a sógornőm kisfia egy csoportba jár az én három lányommal, ő "rendes" munkahelyen dolgozik és sose értettem, ha már azért van bölcsi, hogy tudjanak dolgozni a kismamák, akkor hogy várhatják el azt, hogy fél 4, legkésőbb 4-re a gyerekért menjenek??!! Nálunk ez van, ha később megy az anyuka (vagy bárki a családból) már rossz szemmel néznek rá. És 4 után (inkább előtt) összevonják a csoportokat. Ez egy pici gyereknek szörnyű lehet, mert egy idegen gondozónő, idegen gyerekekkel vigyáz rá. 5-nél később nem lehet menni semmiféleképpen! Reggel fél 7-től lehet vinni őket.
2011. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Változó. Igaz, én nem dolgozom rendszeresen (nappalis egyetemre járok, csak most vizsgaidőszak van), attól függ, mikor van órám. Igazából hasonló, mintha dolgozni járnék, csak a hét napjain különböző időpontokra kell mennem reggel. Ha 8-tól van órám, akkor 7-re megyünk, úgy még pont elcsípem a 7:20-as buszt. Ha később van órám (10-től), akkor fél 9-re megyünk, mert akkor már nincs az a buszom, nem érek be fél óra alatt, mert két busszal kell mennem az egyetemre. Érte menni vagy háromra, vagy négyre szoktam (négy után már nem lehet, bár hivatalosan 5-ig vannak nyitva, de azt mondták, négyre mindenképp oda kell érni). Most, vizsgaidőszakban ugye főleg itthon vagyok és tanulok, ilyenkor 9-re megyünk, 3-ra (uzsonna után) megyek érte. Jövő héttől viszont dolgozom februárig, akkor fél 8-ra megy majd és 4-re megyek érte.
2011. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én napi 8 órát dolgozom. Reggel 8-negyed 9re viszem. Fél 9re megyek dolgozni. Fél 5ig dolgozom, max 5re ott vagyok érte. Amúgy 6-18ig van nyitva a bölcsi, legkésöbb háromnegyed 6ig el kell vinni, de napi 10 óránál többet nem lehetnek bent.
2011. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
06.30-ra viszem, ledolgozom a 9 órát és 16.50 körül érek oda hozzá. Ha az apja viszi reggel, akkor csak 7.40-8 óra körül érnek a bölcsibe. Hozzá tartozik, hogy a bölcsi és a munkahelyem között van 35-40 perc autóút.
2011. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1/4 8-ra szoktunk odaérni és kb. 3/4 4-re vagyok ott érte. 6 órában dolgozom és viszonylag közel a bölcsihez és a lakáshoz. Azt én sem helyeslem, hogy korán összevonnak csoportokat, mert a lányom nagyon érzékeny az ilyenekre és bizony nagyon sír, ha a másik szobába kell mennie reggel vagy délután át kell menni. Mindegy, hogy az Ő gondozónője van ott, akkor sem szereti valamiért a másik szobát. 2,5 éves kislány anyukája.
2011. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én f8-tól 4-ig fogok dolgozni, az biztos, hogy 7 előtt már bent lesz és du fél 5 előtt nem fogok odaérni.
2011. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi háromnegyed hét örül érünk be. Mi vagyunk mindig az elsők. Nálunk se nézik jó szemmel ha négy után marad a kicsi. De már olyankor általában nincs is sok gyerek mert három óra után elviszik őket. Ki hogy csinálja nem tudom mert így nyolc órát elég nehéz ledolgozni. Még szerencse hogy csak 6 órában dolgozom mert mi nem tudnánk másként megoldani nincsenek nagy szülők.
2011. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem februártól fog járni bölcsibe a fiam,reggel én viszem úgy,hogy a nagyot is beadjuk oviba (ez kb. 8-8.30 körül lesz). Értük menni,vagy az apjuk fog 4-negyed öt körül,vagy anyukám,ha hamarabb kell menni,mert ahol dolgozom 7-kor van zárás,így csak szabadnapokon tudok én menni.
2011. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!