Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig változik a...

Hány hónapos korig változik a baba szeme?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 04:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tesómnak 6 éves korában lett kékből barna :D Bár mindenhol azt írják hogy max másfél éves korig változik ... ezekszerint tesóm kivétel volt... :D
2010. aug. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nekem is 6éves koromig kék-kékeszöld volt és aztán lett olívazöld:D
2010. aug. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ne keserítsetek el... :((( Olyan szép kék szeme van a kisfiamnak, nem akarom, hogy megváltozzon neki!!!! (Apja barna szemű, én kékes-zöldes, és nem tudom, kitől örökölte a gyönyörű mélykék szemeit.) 11 hónapos lesz, nagyon remélem, hogy ilyen marad már neki.
2010. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak sötétbarna, szinte fekete szeme van, mindenki meg is jegyzi, milyen szép. Most 14 hónapos, remélem ilyen marad :)
2010. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos koruk után nem változik én úgy tudom!!. nekem 2 kisfiam van és az egyik 28 hónapos és maradt a szemeszíne zöld, a mási kisfiunk 11 hónapos és neki is zöld.
2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
szia.Én úgy tudom,hogy 6 hetes korukra alakul ki a szemük színe.:)
2010. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:)) A kislányomnak még másfél-2 évesen is változik a szeme színe... 1 éves koráig kék volt, utána keveredett bele pici barna... most 2 éves és kékes zöld színű a szeme... Fura lenne, ha 6 hetes korukig változna, mert a 3 nagyé is kb. fél évesen lett sötétkékből (babakék) sötétbarna...
2010. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia az én babám kék szemű volt kb fél éves koráig mostmár nem konkrétan kék van benne egy kicsi barna...

Barátnőm kislnyának 4 éves koráig rikitó győnyőrű szemei voltak most 6 éves lesz és győnyőrű nagy sőtétbarna szemei vannak....Ugyhogy sztem változó gondolom az én kislányom szeme is idővel barna lesz habár ki tudja....

2010. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éves koromig égkék szemem volt, aztán szürkészöld lett. Tesómnak meg gyönyörű sötétkék, és 4 évesen szürke. Tehát 6 éves korig simán változhat.
2010. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nalunk a 8. honap korul allt be, azota mogyorobarna, elotte volt minden, kek, zold, szurkeskek, barnaszold
2010. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!