Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen ült/ül először...

Mennyi idősen ült/ül először stabilan a babátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt, amikor egyedül felült. Bár előtte is ügyesen ült, és játszott is ülve.
2010. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7-7,5 hónapos kora között tanulta meg, egyszerre kétféleképpen. Egyrészt állásból letottyant a fenekére, másrészt meg négykézlábas pózból oldalra kirakta a fenekét, és egyúttal rájött, hogy a kezével kell fellöknie magát egyenesbe.
2010. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan ült fel magától.
2010. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 9-edikén lesz 6hónapos,de már egy ideje ül és nem dől el. Magától felülni még nem tud,de már nagyon próbálkozik és kapaszkodik. Muszáj felültetni,mert ha nem ordít.
2010. aug. 25. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem szabad erőltetni, mert a gerincének több kárt csinálsz, mint hasznot. Ültesd bele pihenőszékbe vagy etetőszékbe, de CSAKIS DÖNTVE A HÁTTÁMLÁJÁT!!!
2010. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10,5 hó
2010. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kislányom magától, egyedül csak 1 éves kora körül ült fel először mászópózból. Viszont, 6,5 hónapos kora óta stabilan ült. És nem erőltettem (ez a nagyokosoknak szól), ha a hátát megdöntve tettem le bárhova (pihenőszék stb.), mindig kihúzta magát, feltételezem hasizomból, egyenesen akart ülni.
2010. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem erőltetem,és nem is erőltettem sosem. Magától ül nagyon stabilan,de egyedül még nem tud felülni. Ha a kezét megfogom felhúzza magát,van hogy állásba.
2010. aug. 25. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

A kisebbik most 8.5 hós és még sehogyan sem tud ülni.


A nagy pedig 8 hósan ült fel először úgy, hogy nem dülöngélt.


NE ÜLTESD, ha ordít, akkor sem! Hacsak nem akarsz neki gerinc és egyéb bántalmakat okozni.

2010. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már elmúlt 8 hónapos, mikor stabilan kezdett ülni. De még többször eldőlt, ha nyúlt valamiért oldalra.
2010. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!