Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos baba teljesen...

15 hónapos baba teljesen letapadt kukijára ftorocort krémet írt a dokinéni, használt ez másnál is?

Figyelt kérdés
Meddig kentétek vele, mert nekem 3 hetet mondott, a papíron azt írják, hogy maximum 5 napig kenhető, na akkor hogy is van ez?
2010. aug. 25. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk meg az Elocom nevű krémet írta föl ,a papíron az van,hogy max 3 hétig használható ,a doki meg azt mondta 2 hónapig kell használni! Szóval én sem értem!
2010. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk is Elocomot írt fel és mi is tovább kellett használnunk, mint ameddig a prospektus engedi :(
2010. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen nem kenném tovább vele, mivel ezek úgy tudom steroid tartalmúak. Főleg ha nincs begyulladva, nem indokolt. Próbáld meg esetleg többször kúraszerűen.

Egyébként a köztes időszakokban kenheted más kenőccsel. Nekem az orvos szemkenőcsöt írt ki rá. Sokáig kellett kenni, és tisztítgatni fürdéskor, de már majdnem teljesen fel lehet húzni neki.


(Ha a jelenlegi nem válik be neked, nagyon dícsérik a Diprosaloc-ot)

2010. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

Mi is a Diprosalic-ot kaptuk,elég jó,de igazából azt mondta hogy 2,5 éves kora körül ha megoldódik bőven jó. De úgy tudom ez is szteroid tartalmú és nekünk is hosszútávra írta. Nem tudom akkor miért mondják ezt?!

2010. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!