Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Huggies Economy pelenka?

Milyen a Huggies Economy pelenka?

Figyelt kérdés
A Huggies Classic és a Premium pelenkárol már hallottam,de erről még nem.Valakinek tapasztalat?
2010. aug. 24. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem a kiszerelést jelenti, hanem ez egy új fajta. Amúgy a 4-es méretű csomagolásban csak 46 darab van!
2010. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint, aki már vett ilyet. Szóval erről a fajtáról van szó: [link]
2010. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Akkor ezekszerint nem valami jo,tehát nemveszek a fiamnak!
2010. szept. 1. 17:32
 14/18 anonim ***** válasza:
komolyan nem jó? a fenébe. most indultam venni a helyi coop-ba (szintén Sk). gondoltam előtte beírom ide a keresőbe, hátha már próbálta vki. most jól elszomorodtam. 7 eurot sem ér meg?
2010. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia. Egy próbát megér, lehet nektek bejön. Én már nem tudom kivárni, hogy elfogyjon! És azokon kivül, amiket leirtam, miért is nem jó, még hozzátenném, hogy olyan kemény pelus, hogy a babám hasa tiszta piros tőle. Én nem javasolnám senkinek, viszont egyik ismerősöm is vett ilyet, s ő meg van vele teljesen elégedve. Nem akarlak lebeszélni róla, vegyél, hisz nem olyan sok az a 46 db pelenka, lehet nektek tetszeni fog. De én mégegyszer biztos hogy nem veszek!
2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem kaptak a boltban, lehet, h ez vmi jel:) köszönöm, h válaszoltál. sokat használtunk eddig huggiest, a premiumot és a classicot is szerettem. a baj az, h nem fogy már hamar, mert 28 hónapos a fiam és már csak alváshoz hord pelust. szóval ez nekünk min. 1,5 hónapig elég.

még egyszer köszönöm, h írtál, szép napot!

2010. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Okés, van economy pakk is, amiben több db. van, de a kérdező "Classic" és a "Premium" mellett a Tescoban (HU) most akciós az "Economy" gyártmány. Szerintem nem sokkal olcsóbb, de sokkal gyengébb minőségű mit a "Premium", sehol sem gumírozott és nagyon merev. Én többet nem veszek ilyen gyártmányt.
2011. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 juucuska válasza:
Most már nálunk is lehet kapni, én a pelenkaonline.hu webáruházban vettem. Nem értek egyet azzal, hogy vastag - nem vastagabb, mint a pampers, és gumis a dereka hátul. Nekünk bevált, szerintem jó.
2011. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!