Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Huggies Economy pelenka?

Milyen a Huggies Economy pelenka?

Figyelt kérdés
A Huggies Classic és a Premium pelenkárol már hallottam,de erről még nem.Valakinek tapasztalat?
2010. aug. 24. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, pampers economiról már hallottam, de a huggiesnak erről a fajtájáról még nem. Te hol hallottad?
2010. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehet butaság, de az nem a kiszerelés neve?

(Economy pack - innen gondolom)

2010. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kiszerelésről van szó. Én már vettem Huggies Economy-t volt a csomagban 128 (azt hiszem, de nem biztos)pelus.
2010. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kiszerelés nagyságát jelzi,elvileg nagyobb csomag, kevesebbe kerül, mint ha kisebb kiszerelésben vennél ugyanennyi pelust.
2010. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszolók is írták, az a kiszerelésre vonatkozik. Én nagyon nem vagyok megelégedve magával a pelenkával, sokszor kifolyik belőle a pisi, akár 2 órán belül is, így ha elfogy a csomag, biztos, hogy nem veszek többet. Marad a pampers
2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez nem a kiszerelés neve,hanem a fajtája,Classic,Premium,ez meg Economy.a Maxiban 64 darab van,ugyhogy nem a csomagja.
2010. aug. 28. 17:41
 7/18 anonim ***** válasza:
De hol hallottál erről a fajtáról? Beírtam googliba, de nem adott találatot rá. Külföldit sem. Most már én is kíváncsi vagyok erre!?
2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia.Énis beirtam a Googleba és nem dobott ki semmit nekem sem,de egy Szlovákiai Tescoban láttam.Az volt mellé irva,hogy ujdonság.Ezért érdekelne engem is hogy milyen lehet!
2010. aug. 30. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia. Először én is azt hittem, hogy a csomagolás neve, de ma a boltban rábukkantam erre az új fajtára (szintén Szlovákiában), s vettem is belőle. Kemény, vastag pelus, se a hátán, sem az oldalán nincs gumirozás, vagy az eleje, vagy a háta áll el, már most várom, hogy elfogyjon. Nekem a Lidls Toujors-ra emlékeztet. Szóval nekem nem tetszik, s nem is ajánlom senkinek. De embere válogatja, lehet, hogy másnak bejön.
2010. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A Pampersből is van economy pack, pl :)

Igaza volt néhány előző válaszolónak, jól tudták/gondolták:

az economyban több pelus van, így a pelenkának olcsóbb darabja. De meg lehet nézni, hogy mit jelent az economy szó :)

2010. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!