Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek még 9 hónaposan is hasfájós (volt) a babája?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos ez a helyzet! 8 hetes korában kezdett hasfájós lenni, ez kb 8 hétig tartott, mármint a délutántól estig való övöltve sírás a hasa miatt!

Most már 9 hónapos is elmúlt, viszont esténkén, vagyis éjszakánként igen csak hasfájós a pici fiam! Nem tudom mit csinálok rosszul! Csak estére és éjszakára, illetve reggelre kap anyatejet, elég hosszan büfiztetem, mégis sokszor beszorul a büfi. Hát már nagyon szeretném, ha véget érne! Amúgy a korának megfelelő kajákat eszi napközben! Vidám baba! Csak az éjszaka...


2010. aug. 24. 11:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Tudom, hogy nem normális ez már nála, de hiába mondom mindig a dokinak, ő csak azt mondja, hogy legkésőbb 6 hónapos korában el kellett volna múlnia a hasfájásának. Ezzel le is zárja a beszélgetést erről!

Már annyi mindent kipróbáltam, szinte alig eszem valamit! Ő sem sokféle kaját eszik, tudom, hogy szorulást okoz nála a sütőtök, így mosatanában azt kerülöm. Almát-öszibarackkal eszik tízóraira mostanában!

Nem tudom, hogy miért csinálja, de tényleg tekereg és nyomja esténként a pukikat, attól kínlódik. Ma hajnalban 2,5 órán át kínlódtam vele! Már nagyon fárasztó.

Amikor a foga jött más volt, az alsó kettő van kint neki, majd várható a felső kettő, de még nem látszik semmi ott!

Utolsó válaszadó: Hány hónapos koráig volt hasfájós a gyermeked?

2010. aug. 29. 13:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk tejcukorérzékeny volt de kinőtte. Szopi előtt laktáz tablettát kapott, és nem ettem semmi tejterméket. Ez segített.
2010. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pár hónapja lett jobb, de még mindig nem azt eszi amit mi, hanem külön főzök Neki. Nagyon óvatos vagyok! És ahogy írtam az őrölt kömény segíti a pukizásban.
2010. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti valaszadó:

Ez hogy derült ki? Mit vettél észre a babádon?

Utolsónak:

Hát nagyon köszönöm, én is próbálok mindenre figyelni, elég nehéz! Rendes őrölt köményt teszel neki a kajájába?

2010. aug. 29. 17:52
 15/15 anonim ***** válasza:

szia.

az én babám 4és fél hós és hasfájós. a dokinénink szerint már el kellett volna múlnia, ezért kliont írt fel neki.tegnap fejeztük be a kúrát, most várom, hogy hogyan alakul tovább. de 10 hósan, hát nem tudom, mindenképpen halgass az előző válaszolókra és vizsgáltasd ki babádat.egyébként az én lányom tejérzékeny, ennek megfelelően táplálom, tehát nálunk máshol lesz a gond ha újra elő jön a pocifájás.

2010. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!