Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fürdetés közben elengedem...

Ha fürdetés közben elengedem a kisfiam és csak úgy fekszik a vízben, nem baj hogy a víz meg bele megy a fülébe?

Figyelt kérdés
4hónapos.végülis ha úszni járnánk ott is csak bele menne, nem?
2008. dec. 5. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A babaúszáson is belemegy a víz..... Akkor okozhat bajt ha gyulladt a fül.
2008. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem baj ha belemegy!
2008. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azóta vigyázok evvel amióta egy anyuka azt írta, hogy a babája így kapott fülgyulladást. Valószínű, hogy ő hajlamos volt erre, azért én óvatos vagyok!
2008. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bele megy a viz a furdeskor is a baba fulebe, pl mikor a hajat mossuk! de utanna en nagyon nagyon finoman kitorlom neki, fulpiszkaloval,vegulis nem tudom hogy kijon e igy az oszes viz belole vagy sem,de erdekelne engem is hogy nagyon artalmas ha bele megy a viz a fulebe?
2008. dec. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen, mert nekünk is belemegy, és van mikor ott marad egy ideig még, nem?és minket hogy zavar olyankor.

próbálom akkor úgy hogy ne menjen bele, inkább

2008. dec. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!