Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám feje mikor megszületet...

Czudi kérdése:

A babám feje mikor megszületett 32cm volt most 9 hetes és 38,5cm! Elég gyorsan nő a feje. Mitől lehet? Ja talán van jelentősége hogy csipesszel jött ki a tündérem!

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM CSIPESZ, hanem FOGÓ - nem mindegy. egyébként könnyen lehet, hogy kicsit összenyomta a fogó a fejét, idöközben visszaalakult meg még nött is.
2010. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutacsa mekkora?
2010. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Van.Nekünk sajnos ugyanígy nőtt,koponyacsontosodási zavar miatt meg is műtötték.Orvos mit mondott rá,mert nekünk sajnos ebből nem jött rá hogy baj van.8 hetesen én vittem el nerológushoz,mert ez nem normális. Nincs esetleg érdekes fejformája?Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha utána jártok....
2010. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Én is azt mondom, biztos ami biztos nézzetek jól utána. Ismerősöméknél volt így a gyerkőc, hogy a fejkörfogata kicsit nagyobb volt az átlagosnál. Az orvos a biztonság kedvéért elküldte UH-ra, bár azt mondta valószínűleg semmi. Kiderült, hogy agydaganat, amit meg is műtöttek így szerencsére nem lett baj. Ha nem ilyen lelkiismeretes a doki, akkor a daganat nőtt volna és akkor derül ki, hogy baj van, amikor elkezdi az agyat nyomni és valamilyen fejlődési rendellenességet észlelnek.


Én sem ijesztgetni akarlak, de inkább egy felesleges vizsgálat, mint utána baj legyen! :)


Boldog babázást és jó egészséget kívánok!

2010. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!