Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetjük magunkkal vásárolni?

Elvihetjük magunkkal vásárolni?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes a fiam,és holnap mennénk bevásárolni,(auchan)és nemtudom elvihetjük-e őt is?Max fél óra amit bent töltenénk,+10 perc oda meg 10perc vissza az út kocsival.
2010. aug. 20. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenki mondja, hogy ne, meg baci, meg sok ember,.... de miért ne vihetnéd? ... Ha van kedved, menj, mozduljatok ki...
2010. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen ne tedd hordozóba ,éppen elég amíg a kórházból kijöttetek ! Valaki vásároljon be a pici meg maradjon otthon ,szerintem ! A légkonditól már 2x megfázott a fiam én ezért sem vinném !
2010. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
gondolom azóta már megoldódott a kérdés, de megnyugtatásul leírom, hogy én a 3 hetes babámat simán vittem magammal bevásárolni, sőt az egyetemre is be kellett vinnem, mert személyesen kellett intéznem a papírokat, aláírni stb.! pont aznap volt 3 hetes, február közepe volt. semmi baja nem lett, aludt végig a hordozóban. ez kb. 1,5 órás túra volt+ 20 perc kocsikázás oda-vissza, tehát bő 2 óra. azóta is viszem mindenfelé, nem szívesen hagyom másra. voltunk már milliószor bevásárolni, turiban, bababörzén, kiállításon, fesztiválokon, strandon... ennek ellenére kimnodottan utálja az idegeneket.
2010. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen,már túlvagyunk rajta,jött velünk:)Végig aludta az egészet,pedig elis húzódott,jó másfél órát voltunk.De rendbe volt szerencsére minden.
2010. aug. 21. 14:53
 15/17 anonim ***** válasza:
3.5 hetesen edződjön már az immunrendszere?? Haha. Nagyon korai.
2010. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem kell mindentől óvni őket hiszen kell, hogy az szervezet védekező képessége kialakuljon. Ha nem mozdul ki vele az ember, mindent kifertőútlenítünk és minden cumi leesés után megy a cumi gőzölögni, teljesen steril környezetben csak azt érjük el, hogy nulla lesz a gyermek védekező képessége a bacik ellen. Nem azt mondom, hogy koszban kell hogy felnőjjön, de túlzásban sem kell esni. Tehát nekem ez, hogy elvigyem e magammal vásárolni egyátalán nem okozott ekkora dilemmát. Miért ne vihetném. A válaszommal csak ezt akartam kifejezni.
2010. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az utolsóval teljesen egyetértek:)
2010. aug. 22. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!