Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetjük magunkkal vásárolni?

Elvihetjük magunkkal vásárolni?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes a fiam,és holnap mennénk bevásárolni,(auchan)és nemtudom elvihetjük-e őt is?Max fél óra amit bent töltenénk,+10 perc oda meg 10perc vissza az út kocsival.
2010. aug. 20. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Egész nyugodtan csak ne a legnagyobb melegbe. Az én fiam még a babakocsiban sem maradt meg ennyi idősen,vele nemlehetett elmenni!
2010. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha tél lenne biztos nem merném a vírusok miatt sem, de mivel nyár van szerintem semmi baja nem lesz.
2010. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Én nem vinném, túl pici még ehhez. Apa vigyázzon rá, amíg te megjárod. De a következő anyu majd az ellenkezőjét írja... Te ismered, mennyire strapabíró illetve érzékeny, az én lányomat nem vittem még ekkor és még jó ideig nem.
2010. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan vidd el, az én fiam is ennyi idős és nagyon élvezi a vásárlásokat és a kocsikázást (mindig elalszik a babhordozóban) :)
2010. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvittem,és semmi baja nem lett:) De azért figyeltem,hogy ne trüsszögjenek,köhögjenek rá:(Aludt mint a tej:-))))))))))))
2010. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy van -e légkondi, erre figyeljetek, ha elviszitek.
2010. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, az enyém is pont ennyi idős. 27-én született a kislányom:D A tied mikor? Én már vittem bevásárolni:D És most a hétvégén megint megyünk:D Vidd nyugodtan, de teli pocakkal, álmosan és tiszta pelusban, mert sajnos a mienk elsőre nyügi volt. Másnapi séta már sokkal jobban sikerült, végig aludt, séta közben aludt el, majd mikor hazaértünk és kivettem a kocsiból, akkor törött el a mécses:D
2010. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Szeret nagyon sétálni,bár ide a babakocsit nem vinnénk,csak a hordozót,remélem abba is el lesz arra a max 1órára összesen.Sétálni másfél,2órákat szoktunk,szereti.Mindenféleképpen szopi után vinnénk,sétálni is mindig úgy megyünk.Ő 28-án született:)Apának mindenféleképpen mennie kell,mert ő vezet,nekem nincs jogsim:)Csak szeretnék már én is kimozdulni egy picit,csak a sétákra szoktunk ugye,de az más,monoton,ugyanarra mindig...jólenne kicsit emberek közé menni,azért kérdeztem elvihetjük e magunkkal tényleg csak 1órára.Másra nem hagyom még.
2010. aug. 20. 17:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vigyétek el. Ne a déli hőségben menjetek, szerintem inkább délután, akkor már talán nem is lesznek annyian, hogy 20 percet kelljen sorbanállni a kasszánál. Hordozót rá tudjátok rakni a bevásárlókocsira, de valaki mindig fogja! És vigyél egy vékonyabb takarót is magaddal, a hűtőpultok közelében igen hűvös van, ott takard be szépen:)
2010. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én elvittem két hetesen, mert nem volt más lehetőségem, babakocsiban, semmi baja nem lett és nem is baj ha edződik az immunrendszere. Én születésétől fogva hurcolom magammal elég sok helyre és hála istennek hogy így tettem, mert nagyon egy társaság kedvelő, közvetlen baba mindenkivel és nem fél az idegenektől.

A nagy melegbe ne menjetek. sztem csak estére vagy reggel.

2010. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!