Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg én, mint kérdező...

Tényleg én, mint kérdező voltam a bunkó?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor elnézést, bár én nem érzem, hogy bárkit megbántottam volna.
2010. aug. 20. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, sztem nem bántottál meg senkit. A válaszoló jól akart neked segíteni és te nem nagyon akartad megérteni! Sajnálom az infúziót, ezt nem tudja előre senki megmondani. De ilyenkor tényleg az a legfontosabb, hogy ha kanalanként is, de kerüljön be folyadék. Ha meg ez nem megy, akkor vissza a kórházba. Na félig nem a kérdésre válaszoltam! További jobbulást!
2010. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

én kicsit dühösnek tartanálak, mint bunkónak....

picit finomabb is lehettél volna.

2010. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg épp eléggé aggódtál és nem a kérdésre kaptál választ...

Nem voltál bunkó én inkább a válaszolót nem értem.Mikor írtad neki hogy köszi de ezzel nem segítesz mi a pitvarnak vitatkozik???

Kedves,jó tanácsot adó válaszoló,de nem adott a konkrét kérdésre választ.

2010. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi a véleményem, hogy ha ennyire fontos kérdésekről van szó akkor ne a gyakorikérdések legyen az első amihez nyúlsz! Ezt javasolnám mindenkinek! Én a helyedben inkább az ügyelettel beszéltem volna, nem itt vitáztam volna amíg a gyerekem a kiszáradásig jut. (Bármennyire is azt mondod, hogy megtettél mindent, amit nem kétlek, csak hát na!) Így elkerülhetőek az anyázások és bunkózások és persze a komolyabb baj!
2010. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én megértelek, hiába olvasom nem látom, hogy hol lettél volna az, ellenben a válaszadóval, ő már sokkal inkább az.Én is tudom milyen ez, mi a kórházban műtét után szedtük össze,én is férjem is elkapta kisfiunktól, kinek hiányzik ilyenkor egy kötekedő....
2010. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam!
2010. aug. 20. 21:35
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem vagy bunkó, de hogy értetlen vagy az biztos. Folyamatosan azt hajtottad, hogy: de kifossa, kifossa, hiába itatod, na ez itt a gond. Ha itatgatod, negyed óránként, hiába jön ki minden, azért valami hasznosul is.
2010. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Pont így tettem... és nem hasznosult! :(
2010. aug. 20. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!