Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet menni babával élményf...

El lehet menni babával élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
5 hónapós a fiam.Kaptunk 4 órás belépőjegyeket a barlangfürdőbe.Az érdekelne,hogy aki volt már babával ilyen helyen hogyan viselte a gyerek?Nekem nyugodt babám van,de még nem voltunk vele sehol a sétákon kívül.
2010. aug. 19. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem mondható nyugodtnak, mégis elvittük élményfürdőbe!Pancsizott is úszópelusban!Aztán aludt vagy 2-3 órát a medence mellett a babakocsiban!Elnyomta a vízcsobogás!Azt hittem majd felébred a nagy zajokra, stb, de szunyált!Mindig ott voltam a medence szélénél, és nyugodtan pancsolhattam, míg alszik!(Az egyik szemem, azért mindig rajta volt)
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és 2 hónapos!3 napot töltöttünk ott!
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi a velencén voltunk egy wellness hotelben, imádta a 8 hós kisfiam, de láttam ott kisebbeket is. Volt járóka, etetőszék babamedence. Nagyon jól éreztük magunkat, a kisfiam babakocsiban aludt, de volt aki az ottani járókában altatta a babáját. Többször is bevittük a vízbe ölben, nagyon élvezte, jót aludt utána este, szóval nem kavarta fel a dolog, inkább élmény volt neki. (Vízálló pelust kellett vinni, mert csak úgy lehetett használni a medencét)
2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi wellness szállóban voltunk, a kislányom akkor volt 5, majdnem 6 hónapos. Ő is jót szunyált a medence mellett a babakocsiban, mint az előző válaszoló picurja! Szerintem nyugodtan menjetek, megéri! A gyerkőc is jól fogja magát érezni!
2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi pont mult héten voltunk élményfürdőbe az 5 hónapos babámmal.Igaz vízbe nem vittem, de a pléden nagyon jól elvolt, és a medence mellett nagyon nyugodtan szunyókált.Nyugodtan mennyetek!
2010. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Azt hiszem el fogunk menni! :)
2010. aug. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!