Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kapnátok valakitől (legyen...

Ha kapnátok valakitől (legyen az rokon vagy ismerős) gyógyszert a babának, ami már lejárt, megjegyeznétek neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy meg! Nem bunkón,de azért megmondanám,hogy: "biztos nem vetted észre,de már lejárt a szavatossága,és így nem adhatom a gyereknek", Ha megsértődik az ő baja...
2010. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem jegyezném meg, cska kidobnám. Ha nem tudott róla, akkor nagyon kellemetlenül érezné magát. Ha meg tudott róla, akkor úgy sem érdekelné.
2010. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen megmondanám szépen, nehogy (esetleg) másnak is adjon belőle.
2010. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem jegyezném meg, mert ha tudta, akkor úgyis lepereg, ha meg nem, akkor tényleg ő érezné magát rosszul emiatt. de nyilván tudta, azért gyógyszert nem szokás csak úgy ajándékozni, vagy legalábbis nekem nem jutna eszembe.

vidd vissza a patikába, ha mész, mert veszélyes hulladék, ott átveszik és megsemmisítik.

2010. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem ajándékba adta, hanem az ő kislányának már nem kell (nincs kibontva)...szerintem azt hitte jó még! Nem szóltam neki, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni!

2010. aug. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!