Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos babótok az utcán a...

20 hónapos babótok az utcán a szájába veszi még amit talál?

Figyelt kérdés
No, én eléggé kivagyok akadva, hogy a babánk még mindig a szájába vesz mindent. Szerintem már elég nagy ahhoz, hogy ne tegye. Egy nap 100x elmondom Neki. Mindig attól félek, hogí valami baja lesz.
2010. aug. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiam is ezt csinálja. Múltkor egy kiszáradt, fehért kutyakakát is összemorzsolt, pedig résen vagyok mindíg. Borzasztó fárasztó így sétálni, hogy szinte egész uton bogarászik, felkap és bekap mindent.

19 hónapos

2010. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú akkor megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül. A múltkor egy tampont talált a parkban a játszótéren, azt hittem elbőgöm magam!:-(
2010. aug. 17. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom soha nem vett semmit a szájába az utcán...

(mondanom sem kellett)

2010. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 20 hónaposan szokott le róla az én lányom is.
2010. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém se szokott a szájába venni semmit. Ő még valamikor 1 éves kora körül elhagyta ezt a "mindent meg kell kóstolni" korszakot, szerencsére :)) Érdekes, hogy kint ő se akart a szájába dugni semmit, mondani se kellett :)) Bezzeg bent mindent megkóstolt...
2010. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!