Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, úgy adni főzeléket a...

Lehet, úgy adni főzeléket a babának, hogy azt a zöldséget előtte nem kóstolgattuk napokig?

Figyelt kérdés
Lehet tőle valami baja?
2010. aug. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet csak nem ez a szokásos rendszer.

általában 6 hósan kezdik a főzelékeket és amiket ill amikből akkor kaphat az még nem allergizál.


a gond 7-8 hósan kezdődik a k betüsökkel mert ha addig nem kapott akkor az nem tesz jót hiszen eleve új dologgal találkozik a szervezete és a k betüsök még puffasztanak is.


szóval először jönnek a zöldség pürék anytejjel-tápszerrel és utánna a főzelékek.

2010. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos, üveges cukkini főzeléket evett.
2010. aug. 15. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor lehet de tegyél hozzá főtt burgonyát is ha főzöd neki akkor kicsit szelidebbek az izek.


érdemes azért figyelni a reakciókat hogy mi az ami fogja irhatod egy füzetbe hogy mit evett ha valamire allergiás tudjátok hogy mit evett elötte.

2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,ne aggódj. Az én lányom is evett úgy üveges főziket,hogy előtte nem kóstoltattam vele napokig.Igaz ilyenkor elsőre csak egy kis adagot evett aztán másnap már rendes adag jött.
2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én adtam, nem lett semmi baja.
2010. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!