Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud valamelyikőtök otthon...

Tud valamelyikőtök otthon végezhető munkát? Ami nem kamuszagú internetes. :-) ) )

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, kiszámítható napirenddel.. Úgy érzem, lenne energiám.
2010. aug. 15. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék!Én már értesítőért cserébe fizettem be 500-600 forintot,de az jőtt válasznak,hogy én is ezeket a hülye kamú dolgokat hirdessem ,magyarul én is csapjak be másokat!Mindegy végülis gondoltam egy próbát megér!Sajna szerintem ilyen nincs ,vagy ha igen szóljatok nekem is!
2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pályázatírás.
2010. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a pályázatíráshoz nem elég az elhatározás. Nagyon összetett dolog, én nem egyet írtam már annó a munkahelyemen.
2010. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyed mellett nem lehet bejelentett munkád!

Ez az én bajom is!:(

2010. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy fordítóirodát vezetek itthonról-irodából, nem könnyű csinálni, de lehet. Most 11 hós a fiam, most indult el egyedül.

Nagyon sokan dolgoznak nekem, szabadúszó fordítók. Persze ez sem olyan, amit csak úgy el lehet kezdeni, csak ha van hozzá képesítésed. De ha már van, nagyon szépen összeegyeztethető egy kiszámítható napirendű baba mellett.

2010. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Bocs én az ötödik válaszolótól kérdezném, ogy esetleg nincs-e szüksége még fordítóra. A férjem német tanár, így szabadidejében szívesen vállalna fordítást.
2010. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezném, hogy van-e szükség fordítóra. Sógornőm szintén német tanár, és lenne szabadideje is rá.
2010. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem a két utolsónak szerencséje lesz... :-)

A 600ft-os kamu átverőssel már én is befürödtem. Ezek szerint senki nem tud okosat... :-(

Azért köszi a hizászólásokat!

2010. aug. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!