Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a neve a csajoknak?

Mi legyen a neve a csajoknak?

Figyelt kérdés
Októberben fognak ikercsajaink születni,névötletek??:)Pintér a vezetéknév,nevek,amik tetszenek:Amina,Anda,Léna,Norina,Nóra,Laura,Luca,Panna,Hanna,Petra
2010. aug. 14. 23:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy ez nem szerepel,de a Nóra mellé a Dóra nagyon szép.Én,ha ikerlányaim lennének,akkor ezeket adnám...:D

Gyerekkoromban Aminát akartam a lányomnak,de hát ehhez a vezetéknévhez nem illik...

Ezeket a neveket így tudnám párosítani:

Amina - Anda

Panna - Petra

Nóra - Laura

Norina - Hanna

Léna - Luca


A Noémit a Nórával adnám tudom elképzelni...:D

Sok sikert az ikrekhez és erőt,egészséget kívánok!

2010. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
*A Noémit a Nórával adnám és tudom elképzelni...:D
2010. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

P-vel kezdődő keresztnevet nem adnék a picinek, túl pattogós lesz a név.

Nekem a Laura tetszik (a lányom Laura :-) ) és Nóra.

2010. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
56%

Pintér Naomi Léna

Pintér Amina Laura

:)

2010. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
27%

Pintér Naomi Léna - tényleg naonnaon szép

Pintér Amina Laura - szintén gyönyörűű

de figyelj csak, mit szólnál az Amina helyett Amirához?

Pintér Amira Laura, jobban is cseng.

Hogy tetszik?

2010. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
az előző válaszomban én is Amirát írtam,ha jobban megnézed:)Pintér Amira Laura.gyönyörű:)valaki írtam,hogy magyar neveket adjak nekik.Én erről azt gondolom,hogyha adok nekik egy Annát,vagy Esztert,hiába gyönyörű nevek,rengeteg van belőlük.És mivel mi ezekre az ikrekre 11 évet vártunk,azt szeretném,ha különlegesebb nevük lenne...Amúgy most azon gondolkodunk,hogy mivel az én és az anyukám neve is Sára,egyikük azt kapja másodiknak.De nekem valahogy nem az igazi...Pintér Naomi Sára v.Pintér Amira Sára.szerintetek milyenek??
2010. aug. 17. 22:49
 37/52 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam amira-aminát.

Bocsi csak valamelyik válaszoló vitt félre aki aminát írt.

Tényleg szép úgy,amira.

A sára nagyon gyönyörű név szerintem ... egymagában,de ne add külföldies névhez és különlegesebbhez sem...szerintem...

Mit szólnál:

Pintér Sára Panna

Pintér Luca Léna

2010. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én kevertem be az Aminát, ne haragudjatok!!

Szerintem a Naomi Léna gyönyörű, Az Amira Sára inkább jobb mint a Naomi Sára...szerintem :) mégegyszer bocsi, hogy bekevertem :D

2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
28%

Valóban ne keverd!Luca Sára.Léna ..

Értem,hogy különlegeset szeretnél..:)

Ha a régi magyar nevek között keresgélsz ,tuti találsz különlegeset.Olyat is hallottam,hogy régi erdélyi nevet kérvényeznie kellett a családnak,mert nem tudtak róla!Ez valahol röhej,de tuti,hogy különleges.Boróka,Kökény?

2010. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
nem szeretnénk növényt,nem ilyen szempontból különlegest:)hanem inkább nem olyan gyakorit:)Naomi Léna az teljes szerelem,ő tuti marad.Másikra várok ötleteket,hogy a Sára előtt mi hangzana szépen és ilyen különlegesebb név??:)köszii
2010. aug. 18. 20:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!