Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a pesztonka orrszív...

Vélemények a pesztonka orrszívóról?

Figyelt kérdés
A 15 hónapos kisfiamnak venném.Mennyire hatékonyan szív?
2010. aug. 14. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 gyermekemnél ezt használtam és tökéletesen működött. Csak ajánlani tudom.
2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a választ.

Esetleg tudnál ajánlani valakit akitől Debrecenben vagy Budapesten tudnék venni ilyen pesztonka orrszívót?Használtam érdekelne és jóval olcsóbban mint az eredeti ára.Sajnos azt jelenleg nem tudom megfizetni és már hétfőre kellene nekünk az orrszívó.

Előre is köszi

2010. aug. 14. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem tudok segíteni. Tényleg drága, én is beváltottam a pontjaimat a Brendonban, így olcsóbb volt. Esetleg, ha nagyon muszály akkor a porszívóra csatlakoztatható fej az lényegesen olcsóbb, ha a célnak megfelel.
2010. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit drága de aranyat ér!!!

Nagyon hatékony de mégse egy durva szerkezet!

Csak ajánlani tudom!

2010. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Van nekünk porszívós orrszívónk viszont most fogunk elutazni és arra kellene mert nem tudjuk magunkkal vinni a porszívót is.(Vonattal utazunk.)

2010. aug. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!