Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól tényleg nem lehet...

Fogzástól tényleg nem lehet ilyen láza? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak tegnap délben hirtelen láza lett. Soha nem méricskéltem eddig, mert nem volt rá szükség, most szokatlanul melegnek találtam, 38,5 volt popsiban mérve (levonás nélkül). Adtam neki Panadolt 2x, de nem ment le a láza. Dokink szabin, úgyhogy irány az ügyelet. Semmelweis I. Klinika, doktornő megvizsgálta, azt mondta, picit piros a torka (náthája nincs).

Vettek vért tőle (szegényt nagyon megkínozták), és kapott egy pisizacsit, hogy ki lehessen zárni egy esetleges húgyúti fertőzést. Végül már nem bírtuk cérnával, mert beesteledett, álmos és éhes volt a gyerkőc, úgyhogy saját felelősségre hazajöttünk, mondván majd visszatelefonálok az eredmény miatt.

Jól döntöttünk, ugyanis csak most reggel tudtuk meg, hogy minden lelete negatív, és az egész valószínűleg vírusfertőzés (dokinő szerint).

Éppen fogzik, jön a jobb felső egyes foga, de a doktornő azt a teóriámat, hogy a fogzás miatt lenne lázas, azonnal elvetette.

Este hűtőfürdőztük, kapott keresztborogatást, de éjszaka többször fent volt, éjfélkor kellett még adni neki Panadolt, most hajnalban 4-kor pedig Nurofen kúpot, mert csurom láz volt szegény. Az előbb etettem meg, egész jól lement a láza, már csak hőemelkedése van.


Tapasztalt már valaki ilyet? Mi a hála Isten lehet ez a vírusfertőzés? Tényleg nem lehet ez a fogzástól? Gondoltam arra is, hogy a három napos láz, az lehet? (Dokinőt is kérdeztem erről, azt mondta, azt még most nem lehet tudni...)


2010. aug. 13. 07:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]


ezt érdemes elolvasni.... az itteni anyukáktól bármit kérdezel, pl. megy a hasa, lázas, nem alszik 90%-ban az lesz a válasz, hogy jön a foga. pedig ez nem feltétlen van így, a dokinő jól látta!!!

2010. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

előzőnek: ki beszélt itt fogzásról????

Mindenki a 3 napos lázat írta...

2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyébként akár a fogzás is közrejátszhat. Ugyanis mára elkezdte áttörni az ínyét a jobb felső egyes foga. Tegnap még nem látszódott, ma meg már szét van nyílva az ínye. Szóval szerintem ez a vírus is, meg a fogzás is rájátszik. :(
2010. aug. 13. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!