Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat egy 1,5 éves babának a...

Árthat egy 1,5 éves babának a bedugható Raid szunyogírtó szaga? Ezt próbáltuk ki és szerintem elég erős a szaga.

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi is azt használjuk,eddig még nemvettem észre hogy ártott volna,de nem az ágy közelében van,hanem a szoba másik sarkába.
2010. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én raid night and dayt használok (a homokosat), ennek semmi szaga. Szerintem ha erős az illata, akkor ne használjátok, vagy ne a szobájába dugjátok be.
2010. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is Raid készülékünk van, idáig Vape lapkát raktunk bele, na annak volt erős szaga. 3 hónapos fiunkkal alszunk együtt, ablak nyitva, elég messze van bedugva, nem a fejünknél.

Most vettem belevaló Raid lapokat, ennek is érzem az illatát, de lényegesen "kellemesebb". Ez is ugyanoda van bedugva.

Az ablakot mindig nyitva tartanám, de szerintem nem baj. Én eleinte magamat is féltettem tőle, de semmi bajunk nekünk sem, így nyugodtan használom azóta is.

Nekem is a homokosat ajánlották, de én olyat találtam, ami kb 10 nap, ez meg 32 lapos (azt hiszem), éjszakánként egy lap.

Néha bedugom a 3 éves fiam szobájába is, szintén nyitott ablaknál, de ott nem egész éjjelre.

Szerintem nyugodtan használd, csak rakd elég távol magatoktól.

2010. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok Lányok! Én úgy tudom, az ilyen párolgó, folyékony vagy lapkás szúnyogriasztókat nem ajánlják ott, ahol baba van. Vannak elektromos szúnyogriasztók, meg természetes módszerek (azt hiszem citromfű párologtatása), ami jó lehet a szúnyogok ellen, de nekünk eddig csak a szúnyogháló vált be :-)
2010. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bizony, utolsónak igaza van, baba mellett ezek nagyon nem ajánlottak.
2010. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megpróbálom a szoba legtávolabbi pontjába tenni és nem egész éjszaka használni. A szunyogháló sajnos nem sok mindent véd,mert állandóan nyítva hagyja a kislányom és az Ő popóját csipkedik szét éjszaka.
2010. aug. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!