Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holdkóros? Nem tudom hogy...

Holdkóros? Nem tudom hogy csináljam hogy emlékezzek is valamire! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2.napja hogy visszaköltöztem a férjem mellé,de furcsán alakulnak az éjszakák!Kicsit mosolyt csalogató!Pl:tegnap este 10kor elaludtunk,2kor felébredtem de már a kisfiam mellett voltam!Gondolkodtam hogyan kerültem oda?Felsirt volna és azért mentem át!?Nem emlékszem!Az első éjszaka is igy zajlott!De a furcsa az hogy 2 világitó ora is van a szobába,de nem emlékszem hogy mikor keltem fel!Mit tudnék csinálni hogy felfogjam mit csinálok és mikor?
2010. aug. 10. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem mesélte,hogy a minap felébredt arra hogy valamit keresek a szekrényben,amikor megtaláltam(egy piros póló)kivittem a fürdőszobába és kimostam kézzel,amikor befejeztem bevittem a szobába és szépen kiteritettem:P...Persze reggel néztem hogy mit keres az ágyszélén egy vizes póló?A párom elmesélte mi történt,nekem már nem pici a gyerekem,tehát nem az éjszakázástól voltam kimerült...de én is csak a fáradságra tudom fogni!
2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az első hónapban történt, mikor sűrűn közöttünk aludt vagy a mellkasomon. Többször arra ébredtem hogy az ágy alatt tapogatóztam a sötétben, keresgélem a gyerekem, hogy biztos leesett a mellkasomról. Aztán még a férjem is felébresztettem hogy hol a baba, biztos ráfeküdt. Aztán ez elmúlt. Mostanában meg mióta mászkál, esik-kel, az van hogy éjszaka felkelek hogy ő itt mászkál, mi meg alszunk, és biztos leesik a lépcsőről, és fel kéne kelni lefektetni végre. Persze ezt csak beképzelem, miközben ő alszik az ágyában.
2010. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy éjszakai pelenkázas közben megkérdeztem a párom ,hogy "a többiek mikor jönnek szoptatni???"tudi kell anyaszállón volta amigy a kicsi a gyerekosztályon innen a többiek.Jót nevettünk rajta reggel.
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

Megtennéd, hogy még egyszer kiemeled majd a kérdésedet?

Szétnevettem a holdkóros társainkon magamat!

Nagyon jók a sztorik!

Mééééééééééééééééég!!!


Egy korábban válaszoló

2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát ez a piros póló,meg hogy ráfeküdt a gyerekre:DDDDD

Én eleinte fejtem.Nem tudtam reggel,hogy hogy az istenbe került az ágy mellé a lefejt tej(amit persze önthettem ki).A párom mesélte,hogy még motyogtam is neki,hogy miért mindig nekem kell csinálni,ö meg csak alszik.

Aztán jött a tápszer készités.Foggalmam sem volt,hogy reggelre miért van 2cumisüveg tápszer a hütöben.Tuti nem etettem meg,éhen halt,kész.Rohantam a kiságyhoz,a gyerek alszik békésen,pisis pelus a pelenkázón...Szóval,mint kiderült:evett,tisztába tettem,csináltam friss tápszert.

Mostanában kipihentebb vagyok:)

2010. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!