Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holdkóros? Nem tudom hogy...

Holdkóros? Nem tudom hogy csináljam hogy emlékezzek is valamire! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2.napja hogy visszaköltöztem a férjem mellé,de furcsán alakulnak az éjszakák!Kicsit mosolyt csalogató!Pl:tegnap este 10kor elaludtunk,2kor felébredtem de már a kisfiam mellett voltam!Gondolkodtam hogyan kerültem oda?Felsirt volna és azért mentem át!?Nem emlékszem!Az első éjszaka is igy zajlott!De a furcsa az hogy 2 világitó ora is van a szobába,de nem emlékszem hogy mikor keltem fel!Mit tudnék csinálni hogy felfogjam mit csinálok és mikor?
2010. aug. 10. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ja.

XD


A fáradtságtól van ez.

Egyszer úgy jártam, hogy az üvöltő gyereksírásra ébredtem. Láttam, hogy az apja sétál vele a félhomályos szobában.

Megnyugodva visszadőltem, azt hittem, már megetettem a kölyköt.

és nem. :)

2010. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
:)) Lehet engem is kinevettek, de ez most hala komoly. Nallam volt olyan is, hogy nem tudtam, hogy 2-szer vagy 1-szer szopizott a kisfiam ejszaka. Mindig a ferjemtol kerdeztem meg reggel. :) Allitolag egyszer beszelgettem is vele amikor mentem at a fiamhoz, hogy hozzon a tescobol vacsira grillcsirket. Mikor hazaert munkabol csak neztem a sult grillcsirket es kerdeztem, hogy ezt minek vette amikor meg van rantott tok.:)) Azota is nevetunk ezen. Sajnos a megoldtast nem tudom csak leirtam, hogy nem vagy egyedul. Ekkor csak par hetes volt a kisfiam. Amiota atalussza az ejszakakat ilyen nem fordult elo. Szerintem a faradsag volt nallam, azt sem tudtam melyik vilagreszen vagyok. :)
2010. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez aranyos!Amióta olvastam azóta csak mosolygok!
2010. aug. 10. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nálam hányszor van ilyen!

Annyi különbséggel, hogy van úgy, hogy reggel arra ébredek, hogy a kislányom (másfél éves, és fogzik) ott alszik mellettem, de hogy hogyan került oda?

Ő maga nem jöhetett át, mert rácsos ágyban alszik, apa nem hozza át, mert ágyúdörgésre sem ébred fel, szóval valószínűleg sírt, talán már sokadszorra is, én meg áthoztam félálomban, hogy aludhassak egy kicsit még.


Nagyon idegesítő, mert ilyen szinten a fáradtságom miatt akár a lakásból is kimehetek alva... :-D

2010. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap keltem arra,hogy nem emlékeztem rá,hogy megetettem a lányomat éjszaka:)
2010. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm volt így (megjegyzem,hogy szerintem is a hirtelen jött kimerültségtől volt)...


Váltig amellett volt,hogy ő nem veszi maga mellé a babát (mármint nem szoktatja be az ágyba)...ehhez képest minden reggel arra ébredt,hogy mellette van.Aludt és közben maga mellé vette...durva, ugye?:S


Ne félj ez nem baj, aludj délutánonként a babával, akkor nem leszel olyan álmos este és holdkóros sem remélhetőleg:)

2010. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én már nem is számolom, hányszor kelek fel éjjel, úgysem emlékszem mindenre reggel. A legdurvább még a kórházban volt, szülés után, talán 3-4 napos volt a kicsi: kétágyasban aludtunk, éjjel arra ébredtem, hogy üvölt a szomszéd gyermek. Annyira fáradt voltam, ki sem nyitottam a szemem, félálomban imádkoztam, hogy fel ne ébressze az én fiamat. Hát, beletelt vagy 5 percbe, mire rájöttem, hogy az enyém ordít:D
2010. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már olyan fáradt,hogy szólt a légzésfigyelő mint a bolond,én odamentem,lekapcsoltam,és mint aki jól végezte dolgát aludtam tovább...A férjem ment oda megnézni a gyereket minden rendben van e.Az nálam normális dolog hogy ha mondjuk fárasztóbb időszakunk van,hogy reggel végképp nem emlékszem hányszor keltem fel.
2010. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Velem kétszer fordult elő még az elején, én meg is ijedtem picit, hogy talán "megbolondultam"?

1. Az első hat hétben kislányom mellettem aludt, szopizott éjszaka, én közben bealudtam majd kb. 1 óra múlve felkeltem, hogy a gyereket büfiztessem. Csodálkoztam , hogy milyen békésen alszik, mikor visszatettem magam mellé akkor sem ébred fel. Reggelre raktam össze a képet (mert megpróbáltam visszaemlékezni, hogy mikor kezdett szopizni és mikor keltem én fel), hogy mit is csináltam.

2. Felkeltem éjszaka,mert azt képzeltem, hogy a gyerek sírt, mondtam a férjemnek, hogy én kiszaladok a WC-re szopi előtt, vigyázzon rá ne feküdjön a picurra (mellettem aludt, csak a férjem szeret vándorolni az ágyban+csapkodni). Visszamentem a gyerek mélyen aludt, kiderült a kislány nemhogy nem sírt, de még csak fel sem kelt. Ahogy a baba átkerült a kiságyba már nem volt ilyen. A légzésfigyelővel én is jártam így, hogy megszólalt, felugrottam ki-be kapcsoltam, a gyereket hirtelen megmozdítottam és aludtam tovább. Reggel visszagondoltam és megijedtem, hogy ha tényleg baj lenne, akkor felfognám-e?

2010. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam is többször előfordult hasonló... Mikor még pici volt a fiam és éjjel is többször felkelt szopizni, volt hogy reggel a férjemtől kérdeztem meg, hogy hányszor szoptattam éjjel, 1x,2x vagy talán háromszor is, fogalmam nem volt róla, pedig mindig kivettem a kiságyból, szopi után pedig visszatettem és volt hogy ebből semmire sem emlékeztem. Olyan is volt, hogy felsírt a fiam, odavettem magam mellé, megszoptattam, visszatettem a kiságyba aludni és hajnalban megébredtem, hirtelen elkezdtem tapogatni,keresni magam mellett az ágyban a babát...nem emlékeztem rá, hogy visszavittem a saját ágyába.
2010. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!