Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Avent játszócum...

Használ valaki Avent játszócumit, tisztítással kapcsolatban érdeklődöm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hogyan tisztíthatnám ki. Átlátszó az a része ami a baba szájában van, és most vettem észre, hogy belül nem tiszta.Így nem fogom neki odaadni.Valahogy ki kellene tisztítani, mert azért elég drága volt, hogy csak úgy kidobjam.Hármat vettem és mind ilyen.
2010. aug. 9. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálkoztam a kifőzéstől kezdve mindennel, de nem tudtam rendesen kitisztítani. Kidobtam.
2010. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem maradt más mint a kuka :(
2010. aug. 9. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 3 db ilyen is van, én néha bedobom a mosogatógépbe.... bár most már 6 hónapos a kislányom, már nem sterilizálom, de 4 hós koráig sterilizálógépbe is raktam.
2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Forró ecetes vízbe rakom és összenyomom,hogy a cumi belsejébe is menjen belőle.Kiázik tőle a vízköves folt.
2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már éppen ki akartam dobni, de akkor ezt az ecetes dolgot kipróbálom, köszi szépen.
2010. aug. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!