Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit használ fogzásra a...

Ki mit használ fogzásra a babónak?

Figyelt kérdés
5 és fél hós a lányom. Még nincs kint foga, de szerintem nemsokára lesz. Ha esetleg fájna neki az ínye mivel tudnám jobbá tenni? Mit használtok ilyen esetben?
2010. aug. 9. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Dologéllel kenem az ínyét (homeopátiás) - ujjra húzható szilikon fogkefének a recés felére teszem, azzal belemasszírozom. Egyébként camomilla 15 ch homeós bogyót is adhatsz neki (akár negyed óránként is lehet). Ha már nagyon szenved, nagyon fáj neki, akkor Panadol vagy Nurofen szirup.
2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

irok egy párat aztán tudsz válogatni


- textilpelenkára v. textil zsebkendőre kötött csomó -rágás-

- boltban vett rágóka behütve nem fagyasztva

- bármi ami kemény és hideg -- hümm--


amit használtunk: -és a gyerek mesélhetne hogy bevált-e..-

kispárna csücske, dentinox,

brutál fájdalmakra: panadol baby szirup.

2010. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hós a kisfiam, pár hete bújt ki neki a 2 alsó metsző és rögtön utána a 2 felső is.

Nekünk a Chamomilla nevű homeopátiás szer jött be C30-as hígításban. A C15-öt is próbáltuk, az sem rossz, de a 30-as jobb.

Pici vízben oldottam fel naponta 3-4x5 golyót és a Nurofen lázcsillapítóhoz kapott fecskendőben itattam meg vele, így 1 csepp sem ment félre.

A Dentinox gél is hat, de csak rövid ideig, attól nem aludta volna át az éjszakát.

2010. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!