Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hagyta már másra babáját...

Aki hagyta már másra babáját és felébredt nagyon sírt utánatok? Lent.

Figyelt kérdés
Most lesz első alkalom, hogy 18 hónapos kisfiunkat másra hagyjuk este 10 és éjfél között (keresztszülei lesznek vele). Persze ha ilyen lesz, azonnal szólnak és 20 perc alatt itthon is vagyunk.
2010. aug. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7hós volt,mikor először ott aludt anyukáméknál.Éjjel kelt enni,aztán szépen vissza is aludt.Nem volt semmi gond!:)azóta már 10,5hónapos és azóta is sokszor alszik a mamáéknál.nagyon szeret ott lenni!!üdv:Zsu
2010. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 3 hónapos a babám,sokat hagyjuk ott mamáéknál,igaz napközben,de sokat alszik még ilyenkor.Vigyorogva ébred,szinte észre sem veszi hogy elmentünk.
2010. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj 18 hósan simán otthagyhatjátok! nekünk két hetes volt a baba amikor elmentünk együtt fél órára vásárolni és a nagymama vigyázott addig rá (végigaludta)

7 hónaposan már a nagyinál töltött egy egész éjszakát, azóta is többször volt ott, napközben pedig szinte minden hétvégén otthagyjuk egy-két órára, míg mi bevásárolunk/ügyet intézünk, vagy csak egyszerűen kikapcsolódunk. Semmi baja nem volt soha, nem is hiányzunk ilyenkor! Pedig ő éjjel többször is felkel, a nagyinál is, de ugyanúgy visszaalszik, akkor is ha mi nem vagyunk ott.

2010. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ekkora gyereket máR elszórakoztatnak ha felkel!

Engem 6 hónaposan külföldön a nagyira nagynénikre hagytak, mert dzüleimnek dolguk vilt nem vigettek magukkal, mikor felébredtem a sok idegentől megilyedtem és nem is a megszokott nyelven bedzéltek hozzám, annyira sírtam hogy kékültem zökdültem, mentőt akartak hívni, az utca végén várták anyut mikor jön azt megjöttek Anyuék, egy

szobába bevittem és megnyugodtam:)

ezt mindig elmesélik nekem, nagyon megilyedt mindenki!

Gondolom ismeri a keresztszülőket elvan velük, akkor minden oké lesz, eljátszanak vele!

2010. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hónaposan hagytam a mamára éjszaka egy héten keresztűl,mert a maásik gyerköcöm kórházba került és vele voltam éjszaka.A lányom akkor még csak szopizott így napközben itthon voltam vele amikor ő aludt én is csak akkor pihentem,mert éjszaka a kórházba nem tudtam aludni.Este a fürdetés etetés után mikor már elaludt a lányom indultam a fiamhoz aki az ablakba várt hogy mikor érek már oda.

Pokoli egy hét volt de a lányom egyszer sem kelt fel éjszaka.Szerencsére túl vagyunk rajta:))

2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!