Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (9 hónapos) náthás,...

Kisfiam (9 hónapos) náthás, éjjel 2 óránként felébredt, sírdogált. Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Amikor tüsszent,akkor ugrik ki egy kis fikusz.Láza nincs,jókedvű.
2010. júl. 9. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt ki kell bekkelni. Ha kislányom nagyon náthás, és éjjel felébred, Én bizony befújok az orrába, kiszívom neki utána, aztán orrcsepp, plusz valami kis innivaló, és így több órára vissza tud aludni, mire megint bedugul az orra. Egy-két rázósabb éjszaka, és javulni fog.
2010. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat lehet tenni.Nekem a gyógyszetárban a 10 hónapos kisfiamnak a Cebion cseppet javasolták meghülésre.Ez c-vitamin picit talán segít hamarabb leküzdeni neki a betegséget.Plusz én vöröshagyma levélből főztem neki hagymateát mert az pedig az alvásban segít.
2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orrszívó porszívóval, ha jól kiszivatod lefekvés elött az sokáig kitart, éjjel is szivathatod, utána jobb lesz!
2010. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baby luuf balzsammal kend be CSAK a hátát, nekünk az segített és persze az orrszívás.
2010. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsen eldugulva az orra,olyan vizes valami folyik neki.
2010. júl. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!