Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgös ma?...

Más babája is nyűgös ma? Egész délelőtt nyűglődött, sírdogált.

Figyelt kérdés

Pedig éjjel viszonylag jól aludt, 2x kelt 4-5 helyett.

front vagy telihold lesz?10 hós


2011. febr. 17. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is nagyon nyűgös. Szinte csak kézben marad el, különben pedig nagyon jól tud egyedül játszani.

Ha leteszem aludni akkor is olyan hisztit csap, pedig normálisan ez is könnyen megy.

Én a fogára gondoltam, de nála a telihold is sokszor bejátszott, amikor pici volt és holnap telihold lesz. Most 1 éves.

2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy front miatt vagy sem, de lányom reggel ordítással ébresztett minket, és visszaaludni sem volt hajlandó...5 hónapos.
2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam,egész nap elviselhetetlen volt,majd fél 11-kor elaludt az etetőszékében és azóta is alszik.
2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi egész éjszaka nyűgösek voltunk, délelőtt szundizott egy fél órát, és már negyed 12kor kidőlt a fél egy helyett és azóta is alszik. 13 hetes
2011. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem baba, 21 hónapos, de egész nap nyűglődött. Nem maradt meg sehol, csak a hintában vagy a konyhapulton üldögélve.

Már alszik. :)

2011. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam tegnap óta hisztis és nyügős nem tudom mi lett vele,mert ő nem szokott ilyen lenni!

21 hónapos de rendesen feszegeti már a határokat :)!

Éjjel 1szer kelt fel amugy nagyon jó alvó de nem találta a helyét!!

Remélem gyorsan elmúlik :D

2011. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet:(

Ma 7 hó kislány:)

2011. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!