Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimehetek az udvarunkra,...

Kimehetek az udvarunkra, árnyékban a 6 napos babámmal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Kint sincs sokkal kellemesebb idő, mint bent :) Én aug. végén szültem, már a kórházban egész nap nyitva volt az ablak, így ahogy 4 naposan hazajöttünk, kivittem a picit. Mindkettőnknek jól esett a szabad levegőn, a pici jót aludt, én meg élveztem a kellemes időt.
2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És gratulálok a babához!!!!
2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Menj ki nyugodtan csak huzat meg szél ne érje a picit.
2010. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, nyugodtan menj ki, kell a friss levegő, de fokozatosan szoktasd hozzá. Én úgy csináltam, hogy napról-napra 5-10 perccel emeltem az időt, amennyit kint voltunk. 7 éve ilyenkor volt pici a lányom, és akkor is nagy kánikula volt.

Jó babázást:)

2010. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, de szerintem azért arra figyelj, hogy ne a déli órákban a lagnagyobb kánikulában, akkor még az árnyékban sem a legjobb... szóval inkább csak délután (3 óra után), vagy koraeste.
2010. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan, estefelé (4-5 után) vagy kora reggel, mondjuk úgy 10-ig egész jó idő van. árnyékba vidd, szél ne érje, és a szúnyogháló is hasznos lehet! gratulálok!
2010. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. :S 2009.júniusában szültem,igen jó idő volt. Első héten semmiképpen sem,majd a második héten az ablaknál levegőztünk,de utána már 2hetesen vittem.
2010. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Mivel most nyáron a kinti és a benti hőmérséklet nem sokban különbözik, ilyenkor nem érvényes, hogy a babát szoktatni kell a kinti hűvösebb levegőhöz :))) Kedves kérdező! Délelőtt 10-ig és du. 4-5 óra után, mikor már nincs akkora hőség, nyugodtan kimehettek.. gondolom, a lakás ablakai amúgy is nyitva vannak, tehát a babád már megszokta a levegőt :))
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem a kisujjamból szívtam ki dr.néni mondta. :S De azt csináltok a gyereketekkel,amit akartok.

2010. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te csináld úgy, ahogy a doktor néni mondta, én meg úgy, ahogy a 4 gyerekkel csináltam... Egyébként már a kórházban is nyitott ablaknál voltak, tehát a pici hozzászokott a levegőhöz... szoktatni télen szoktunk, meg,ha kint sokkal hidegebb van, mint bent :)
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!