Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimehetek ilyen időben a...

Kimehetek ilyen időben a kéthetes babámmal?

Figyelt kérdés
A védőnő és a gyerekorvos tegnap azt mondta igen, de egyre hidegebb van és nem tudom, hogy így elsőre ki merjem-e vinni a 0 fokba? Ha igen mit adjak rá? Én elég fázós vagyok, a nagyfiamat is mindig túlöltöztetem. :(
2009. dec. 10. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Rövid időre ki.

Adj rá badyt, rugit, meleg overált, meleg sapkát, takard be, lábzsák, és ennyi elég.

Nem szabad túlöltöztetni, azzal csak ártasz.

Elsőre 10 perc, majd 20 perc, és lehet fél óra, óra is akár, ha tetszik neki idővel. -5 fokig ki lehet vinni a piciket is.

2009. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen:)Gondolom levegőztettél már mellette^^


Sztem először 5 perccel kezd de szépen öltöztesd fel,nehogy meghülljön:) Aztán másnap megint 5 aztán 10 20 30...stb ^^


Mi is bibisek leszünk,mert dec 24én jön,kivi vagyok h bírom majd lelkileg:D Remélem nem fogom magam agyonaggódni:)Mondjuk attól jobban tartok h akkor fog megfázni amikor a 40fokos kórházból kimegyünk a kitudja milyen mínuszba:S

2009. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan kiviheted már, mi a 6. napon babakocsiztunk vele és itt németországban ajánlják is a korai kivitelt. én adtam ré egy bodyt, harisnyát, rugit, kis bluzt alá, téli overál, kocsizsák és a babakocsi befedve... ja meleg sapi, kesztyű nem kellet mert az overal kicsit nagy még
2009. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ki is kell majd mennünk, mert mindjárt itt a karácsony és még fát és pár ajándékot kell nézni. :) Persze nem megyünk zárt helyre meg közösségbe, hanem itt van egy kis vásár, majd oda és 2 sarokkal arrébb meg van fa. :)Tehát 2x 10 perc alatt le is lehet zavarni. :)

2009. dec. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!