Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós anyatejes babátok, akik...

6 hós anyatejes babátok, akik elkezdték a hozzátáplálást, hogy van egy napotok?

Figyelt kérdés
hányszor cicizik?helyette cicizik?mikor vezetitek be a cici helyett az étkezést? hogyan? hányszor eszik egy nap?mi még most kezdtük,eddig kóstoltattam,most elakadtam!
2010. júl. 30. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor már ketten vagyunk:) Én is teljesen tanácstalan vagyok, de nemrég tettem fel egy kérdést, és kaptam pár mintát napirendekből, ha gondolod, nézd meg!
2010. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ma 6 hós a babám,és hozzátáplálgatok de csak keveset mert nem igényli még.Reggel 6-10-13-17-20-kor szopi,11 körül gyümilé,gyümipép,este 18körül sinlac gyümilével vagy simán.Keveset eszik még pár kanállal csak.Próbáltam burgonyát kóstoltatni nem kell neki.Védőnő azt mondta ráér.8810gr.és 69cm,fiú:)
2010. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 31. 07:38
 4/4 A kérdező kommentje:
miért kell adni a sinlac-ot?és mi is az?tápszer?
2010. júl. 31. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!