Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasra fordulást milyen korban...

Hasra fordulást milyen korban kezdik csinálni a babák?

Figyelt kérdés
Ma reggel hasra fordulva találtam a kislányomat,holnap lesz 12 hetes.Eddig is próbálkozott,de régebben a kókuszpólya kinyitva volt alatta,gondolom arról könnyebben átfordult.Kb 2 hete kivettem alóla,eddig nem sikerült neki.Akkor most már valószinü hogy gyakorolni fogja az átfordulást?A babák milyen korban csinálják ezt?Már lassan 3 hónapos lesz,ugye időben vagyunk ?
2010. júl. 30. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen változó. Az én kisfiam 2 hónaposan kezdte el, a szomszéd kisfiú pedig 5 hónaposan. Ügyes kislányod van:)
2010. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam is 3 hónaposan fordult hasra.Azóta azonnal hasra fordul majd vissza...Már gurul. :)

Azóta csak hason alszik.4,5 hós a fiam.

2010. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam még nem fordul hasra, bár már nem kell sok neki. A védőnőm azt mondta, hogy kb. fél évesen csinálják a babák. De már hamarabb is előfordul, sőt mostanában nem is olyan ritka eset. Úgyhogy nagyon ügyes a babád. Gratulálok.
2010. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.A múltkorában olvastam itt hogy van amelyik baba már pár hetesen megfordul,amiatt is kérdeztem,azt hittem mi vagyunk lemaradva.De most látom már hogy minden baba máshogy fejlődik.Boldog babázást kivánok Nektek!
2010. júl. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!